Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1165
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1112449
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeПереможці олімпіад ► Переможці вікторини «Магістр Онляндії» травня місяця

Переможці вікторини «Магістр Онляндії» травня місяця

magistr-logoВітаємо переможців вікторини травня місяця!

Яких заходів необхідно вжити, аби небажані відвідувачі не мали змоги проникнути до комп’ютера через Інтернет?

Вам потрібно налаштувати брандмауер. Антивірусні програми не запобігають проникненню незнайомців до Вашого комп’ютера

 

 

  1. Олександр Кириленко, Черкаська область, Сміла
  2. Катерина Демченко, Черкаська область, Сміла
  3. Артур Баранчук, Черкаська область, Сміла
  4. Сергій Сімонов, Черкаська область, Сміла
  5. Юлія Громило, Черкаська область, Сміла
  6. Аліна Погоріла, Черкаська область, Сміла
  7. Павло Трощенко, Черкаська область, Сміла
  8. Олег Соколов, Черкаська область, Сміла
  9. Дмитро Дахно, Черкаська область, Сміла
  10. Дмитро Марков, Черкаська область, Сміла
  11. Ольга Цвященко, Черкаська область, Сміла
  12. Яна Лисенко, Черкаська область, Сміла
  13. Тетяна Горобець, Черкаська область, Сміла
  14. Аня Сьомченко, Черкаська область, Сміла
  15. Сергій Овчаренко, Черкаська область, Сміла
  16. Аліна Корпань, Черкаська область, Сміла
  17. Юлія Дядик, Черкаська область, Сміла
  18. Вікторія Радченко, Черкаська область, Сміла
  19. Юлія Габаль, Черкаська область, Сміла
  20. Олена Юдіна, Черкаська область, Сміла
  21. Юлія Рябовол, Черкаська область, Сміла
  22. Даріна Онуфрієвич, Черкаська область, Сміла
  23. Валентин Яковенко, Черкаська область, Сміла
  24. Артем Подзігун, Черкаська область, Сміла
  25. Влад Луньов, Черкаська область, Сміла
  26. Михайло Цокота, Черкаська область, Сміла
  27. Анастасія Моссаковська, Черкаська область, Сміла
  28. Владлен Мороз, Черкаська область, Сміла
  29. Віталій Мороз, Черкаська область, Сміла
  30. Олена Засядько, Черкаська область, Сміла
  31. Євгенія Петровська, Черкаська область, Сміла
  32. Тарас Харченко, Черкаська область, Сміла
  33. Ілона Бабкіна, Черкаська область, Сміла
  34. Анастасія Тараненко, Черкаська область, Сміла
  35. Богдан Шинкарюк, Черкаська область, Сміла
  36. Альбіна Воробйова, Черкаська область, Сміла
  37. Анастасія Редчиць, Черкаська область, Сміла
  38. Єгор Кісільов, Черкаська область, Сміла
  39. Артем Кочетков, Черкаська область, Сміла

Останнє оновлення (Понеділок, 07 червня 2010 08:36)

 

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу



Який предмет вам більше подобається?