Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402085
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬіноземна співпраця ► РЕГІОНАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

РЕГІОНАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

РЕГІОНАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
Регіональний ресурсний центр для тих, хто вивчає іноземні мови, створено на базі гімназії ім.В.Т.Сенатора в травні 2002 року за рахунок ґранту від розробки SPAпроекту директором гімназії та вчителями англійської мови спільно з волонтером Корпусу Миру США Даніелою Бал.          На отримані кошти придбано комп’ютерну, аудіо і відеотехніку та програмне забезпечення для вивчення англійської мови. “Донорські” фірми США подарували періодичну, методичну, довідникову, науковопопулярну літературу.
             Ресурсний центр обслуговує вчителів шкільного методоб’єднання, міста і району, а також учнів і випускників гімназії, надаючи матеріали як на паперових, так і на альтернативних носіях. Інформаційний фонд ресурсного центру використовується вчителями й учнями гімназії для написання курсових робіт, виготовлення учнівських презентацій. Особлива роль відводиться роботі в міжнародних проектах, а саме:
2004 - 2005 р.р. - “MONDIALOGO” (встановлення діалог між школярами світу);
2006 - 2007 р.р. “Classroom Activities” міжнародної організації “People to People” -  отримано сертифікат визнання.
2008 р. - методичне об’єднання вчителів іноземних мов за ініціативи директора гімназії здійснює проект з обміну учнівськими делегаціями за фінансування Міністерства закордонних справ Польщі, адмініструється проект польськоукраїнською фундацією ПАУСІ. Мета: вивчення іноземних мов і культурних традицій сусідніх держав.
 
На базі ресурсного центру вчителями іноземних мов проводяться уроки з використанням мультимедійних засобів навчання, захисти знань з англійської мови.          Навчальноматеріальна база поповнюється посібниками, плакатами, відеофільмами, аудіозаписами, розробками та роздатковим матеріалом.
         Координатором Смілянського регіонального мультимедіацентру з вивчення іноземних мов є вчитель С.В. Іванов.

Останнє оновлення (Вівторок, 16 лютого 2010 11:00)

 

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?