Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409901
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬіноземна співпраця ► Габаль Юлія, учениця 8-Б класу

Габаль Юлія, учениця 8-Б класу

Сміла - перлина Черкащини

З чого ж розпочати розповідь про своє прекрасне місто Сміла? Чи з його культури, чи з історії, або ж з його краєвиду, хоча, що тут говорити, це місто причаровує тільки від самого знаходження в ньому. Тут можна цікаво розважитися і відпочити. Іноді хочеться побути наодинці з самим з собою, відвідавши паркові зони. Ти можеш побути на самоті, зібратися зі своїми думками, помилуватися красою первозданної природи. Іноді ми навіть не помічаємо за буденною метушнею, які прекрасні дерева та кущі, квіти та зелень лугової трави нас оточує. Підвівши голову вгору, бачиш, як ясніє яскраве сонце і пливуть, мов хвилі, по воді хмаринки, і все це прикрашає дзвінкий спів пташок, які, ніби змагаючись між собою, виводять весняні трелі та переливи. А річка Тясмин? Піднявшись на дах високої будівлі, видно, як вона велично тече, красуючись, як жінка, своїми вигинами та формами.
        Але, окрім природи, моє місто може пишатися своєю архітектурою, історією, традиціями. У Смілі проживають дуже добрі та чуйні люди, при цьому надзвичайно великий відсоток становлять високоосвічені та кваліфіковані спеціалісти. Цьому сприяло розміщення та розвиток в свій час великих промислових підприємств, таких як: ВО «Оризон», завод «Металіст», «Машинобудівний завод», «Молокозавод», «Цукровий завод» та багато інших, що дало можливість із маленького містечка, створеного на вузловій залізничній гілці станції «Бобринська» (зараз ім. Т.Г. Шевченка») виростити велике широко розвинуте місто, інфраструктура якого на сьогодні не поступається навіть великим розвинутим містам. Особливу гордість я відчуваю, усвідомлюючи, що Сміла являється географічним центром України та займає особливе місце у туристичній гілці « Золота підкова Черкащини».
    Щоб уся ця краса залишилася прийдешнім поколінням, необхідно уже сьогодні звернути увагу наших жителів на збереження культурних надбань, дотримання екологічної безпеки, адже розвиток не завжди приносить користь, при цьому здійснюючи великі викиди як у повітря так і до водойм. Я люблю своє місто.
Я закликаю вас ! ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО СВОЄ МІСТО!

Останнє оновлення (Вівторок, 23 березня 2010 16:43)

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?