Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1549
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1735462
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ? Світом править кохання

Світом править кохання

Координатор проекту "Світом править кохання"

ScherbakovaЩербакова Алла Василівна, вчитель української мови та літератури, класний керівник 9-Б класу НВК «ЗОШ I ступеня – гімназія ім. В.Т.Сенатора» м.Сміла 

Проекти в яких беру участь:
"Світом править кохання"

Демченко Катерина

demchenko
Ромашки

А знаєш, я люблю ромашки. Люблю сонце і тиху небесну блакить, що так тихо віддзеркалюється у твоїх очах. Люблю щастя…Щастя всі люблять, воно схоже, мабуть, на ромашки. І не тому, що білого кольору, а тому що з серединою. Ти – середина мого щастя.
Люблю зиму. Бо сніг. Білий-білий. Яблуневим цвітом сиплеться з небес. Чи,може, то пір’я ангелів? Хіба ж може простий сніг так нагадувати про тебе? Він на віях лежить, лише на твоїх, бо на моїх чомусь зразу розтає і сльозами котиться з очей. А ти лише щиро посміхаєшся і говориш, що то нічого, і, як не дивно, мене це веселить.
Хіба ж час може все так нестримно змінювати? Він змінив усе…Крім спогадів. Вони, як дешеві пазли, утворюють картинку. Картинку мого життя. 
Колючий, холодний вітер не вщухає за вікном. Ллє дощ. По вулиці кудись біжать стурбовані люди і нервово озираються на дівчинку, що тихо сидить за вікном, у теплій кімнаті, і дивиться на вулицю. З усіх темних, чорних, сірих парасольок очима шукає одну. Його…
Ти незвичайний, бо граєш на флейті…Це ніби пісня із дитячої казки. Весела, безтурботна та хвилююча водночас. 
Коли смієшся, твої очі сяють яскравим світлом вранішнього сонця. Неначе лиш вони одні знають якусь велику таємницю. Такі веселі, щирі і святі…
Я люблю ромашки, ті, що дарував мені ти…

Останнє оновлення (Середа, 26 травня 2010 12:06)

Ніцак Т., 10 кл.

Швидко минули літа від першого дзвоника. Ніби вчора мама привела мене до першого класу. Я була щаслива та трішечки перелякана. Що чекає мене? Яка вона перша вчителька?
    Та всі мої страхи відлетіли, як тільки я побачила її лагідну усмішку, добрі та веселі очі. Навколо мене такі самі як і я чепурні дівчатка з великими білими бантами, та хлопчики в охайних шкільних костюмах. Всі ми немов би відразу подорослішали.
    Полетіли як метелики шкільні дні. Перші радощі від хороших оцінок, розчарування, хвилювання. Все це назавжди залишилося в моїй пам’яті. Звичайно і перша вчителька, яка була нам як мати. Ми всі їй розповідали, а вона вміла слухати та давати поради. Вона знала всі
наші секрети. Дуже сумно було розлучитися з нею, дорогою Ольгою Миколаївною.

Брик К. 10 кл.

Історія одного кохання…
Для письменників кохання, наче світло в кінці тунелю: без нього життя перетворюється на темряву та вічні пошуки себе. Саме кохання, взаємне чи нерозділене, тонкою, але помітною лінією проходить майже через усю творчість багатьох прозаїків та поетів.
                Я дослiджувала особисте життя Лесi Українки. її доля виявилась складною й сповненою вiдчаю. Лесi Українцi довелося пережити всю гiркоту почуттiв, години розпачу та розлуку з коханою людиною.   

Останнє оновлення (Четвер, 22 квітня 2010 11:50)

Коломієць А., 10 кл.

Досліджуючи творче кохання Володимира Миколайовича Сосюри, я дізналася такі факти: він був одружений двічі і, на мою думку, обидва шлюби були з неприємними наслідками і розчаруваннями.
   Ми всі вчили, вчимо і будемо й надалі вчити творчістьВолодимира Сосюри: «Так ніхто не кохав», «Васильки», «Білі акації будуть цвісти». Він висловлював своє кохання у творчості. Але його кохання проявлялося не лише у коханні до жінки, а й у коханні до своєї рідної України, до рідної й милозвучної мови свого народу.
   Штудіюючи біографію, кожен знав, що він народився у Донбасі, що його творчість відзначено літературними преміями і державними нагородами. Але шкіль-
ні підручники не можуть розповісти всього про поета. За характером душі Володимир Сосюра був ніжним і вразливим.

Останнє оновлення (Четвер, 22 квітня 2010 11:55)

Більше статтей...

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?