Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1520
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1607332
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100

Володимир Кравець

Тясмин і спорт. Що спільного?

kravecЯ дуже люблю наш Тясмин. Річка знаходиться зовсім близько від нашого дома, змалечку ми бігали на річку купатися, ловити з дідусем рибу. Та більш всього мені подобалося плавати у човні. І тоді дідусь пообіцяв, що коли я підросту, то буду займатися справжньою спортивною греблею. А така можливість є у кожного юнака в Смілі, бо з 1959 року є на Тясмині водна станція ДЮСШ. Ідея створення цієї станції належала Карамушці Олександру Сергійовичу, який після служби на флоті навчався у Черкаському педагогічному інституті, але  продовжував любити море. Перші байдарки та каное замовлялися  Олександром Сергійовичем на заводі в Юрмалі, а останні вже у Самарканді. Серед вихованців Карамушки О.С. є переможець Олімпійських ігор, чемпіони Європи та Радянського Союзу.
З 1959 року по 1985 рік Олександр Сергійович виховав 27 майстрів спорту. Далі Карамушка О.С.  понад 20 років продовжував свою педагогічну діяльність  у нас в гімназії, де його учні неоднаразово перемагали в спортивних змаганнях у місті та області.
 Вже третій рік займаюсь я греблею, маю перемоги в міських змаганнях, мрію захищати честь України на міжнародних, бо вірю, що маленька водна станція на Тясмині може дати путівку у великий світ.

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?