Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1520
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1601046
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬЗозуля Н.В. ► Карпань Аліна, учениця 8-Б класу

Карпань Аліна, учениця 8-Б класу

Зазвичай, кожна розповідь про місто починається з опису історії, культури та традицій.
Але я вирішила поділитися власними почуттями про рідне місто Сміла. Здається, що немає на Землі куточка, де було б так зелено, сонячно, спокійно.  Ще з дитинства я памятаю, як приємно було прийти в парк, розважитись там на каруселях та взяти участь у різних конкурсах, які проводились для дітей та молоді. Але з роками все змінюється… Дуже хочеться, щоби люди озирнулися довкола себе, зробили місто красивим та затишним, відродили давні традиції, відновили парк відпочинку, щоби людям різних поколінь було де відпочити, поспілкуватися, помилуватися місцевими краєвидами.

На мою думку, кожна людина цінує своє місто, яким би воно не було. Але дуже хотілось би, щоб місто вдосконалювалось , щоб люди намагалися зробити щось корисне для рідного міста, бо це маленька батьківщина для кожного смілянина. І я ще довго буду повторювати, ми гідні кращого, але, щоб це краще нарешті настало, люди не повинні занепадати духом, дбати про  рідне містечко, бо ми це робимо не для когось, а, в першу чергу, для себе.

Останнє оновлення (Середа, 05 травня 2010 15:16)

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?