Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826163
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100

Пирог Женя, 10 кл.

purogТрадиційно у нашому класі виховні години проводять наші батьки. На власному прикладі вони навчають нас на цілковито використовувати дані нам природою здібності, прагнути до самореалізації, цілеспрямовано йти до власної мети. 
 Про психологію лідера розповіла нам під час цікавого тренінгу і моя мама, Мар'яна Анатоліївна Пирог, яка працює в Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Насамперед, ми дали визначення слову “лідер”. Усі одноголосно дотримуються думки, що це обов'язково людина з видатними природними здібностями, надвисоким IQ і з безкінечним переліком позитивних прикметників: цілеспрямована, рішуча, доброзичлива…. 
 Завдяки практичній роботі в групах, кожен із нас зміг проаналізувати усі прикмети лідерської поведінки. Ми розподілили ролі та сприймали запропоновані обставини настільки серйозно, що доводилося задля досягнення мети посправжньому змінювати себе, як би складно і важко це не було. Із завданням впоралися успішно. Проаналізувавши результати тренінгу, зробили цінний висновок: лідер - людина, що володіє інтуїцією, проникливістю і комунікабельністю. Лідер - той, хто тримає в руках загальний настрій, створює емоційну атмосферу, усвідомлює мету. Лідерами не народжуються, ними стають. Аби стати лідером, потрібно відповідно виховувати себе, вчитися ставити цілі й визначати пріоритети.
 За один урок ми набули справжнього життєвого досвіду і назавжди запам'ятали цінні поради: 
Хто володіє інформацією - той володіє Світом. Вчіться в інших; спостерігайте за роботою тих, хто досяг успіху. Вчитися краще на чужих помилках, аніж на своїх.
Більше спілкуйтеся, зав'язуйте нові знайомства. Інформація, яку отримаєте в процесі спілкування, може бути актуальною і важливою; у вас з'являтиметься досвід розуміти настрій, справжні думки людей, що для лідера є дуже важливим умінням. 
 Світ не обмежений видимим, він обмежений зором.

Останнє оновлення (Середа, 26 травня 2010 12:00)

 

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?