Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1622
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1801240
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Художньо естетичне відділення ? Ансамбль "Зернятко"

Зернятко

АНСАМБЛЬ «ЗЕРНЯТКО»

НАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ КОЛЕКТИВ
ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «ЗЕРНЯТКО»
 
          Вокальний ансамбль “Зернятко” створено в гімназії 1991 р., а вже через 5 років цей співочий колектив, ставши відомим не лише в місті, а й за його межами, отримує звання “Зразковий”.
        “Зернятко” - лауреат багатьох фестивалів мистецтв: міського - “Пролісок”, обласних - “Таланти твої, Черкащино”, “Скарбничка майбуття”, “Грайлива веселка”, всеукраїнського - “Сорочинський ярмарок”. Вихованці виступали на сцені обласного драмтеатру, в Палаці культури “Дружба народів”, в Палаці “Україна” (м.Київ).
         Жодне міське свято не обходиться без участі цього колективу, йому аплодували Канів і Умань, Одеса і Севастополь, Ялта і ПереяславХмельницький.
         У репертуарі “Зернятка” український фольклор, класичні і сучасні твори. Особливою популярністю користуються пісні, написані художнім керівником ансамблю Л.С.Хавренок, яка нещодавно видала збірку своїх авторських пісень “Материнка”, закінчує новий цикл, присвячений школі. Незмінним акомпаніатором є Є.М.Хавренок.
         Кожного року в ансамблі займаються приблизно 35 учнів трьох вікових груп і вчителі гімназії. У “Зернятка” з’явився колективсупутник - козацький ансамбль “Джура”.
         У 2004 році колективу присвоєно звання “Народний”.
 

Останні новини

Найбільш переглянуті

Який предмет вам більше подобається?