Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1622
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1801286
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Світ навколо мене - це ... ? Ковальчук Л.Г.

Ковальчук Л.Г.

Координатор проекту "Світ навколо мене - це ..."

kovalchykКовальчук Людмила Георгіївна - вчитель фізики та астрономії НВК «ЗОШ I ступеня – гімназія ім. В.Т.Сенатора» м.Сміла 

Проекти в яких беру участь:
Світ навколо мене - це ...

 

Цокота Михайло, 10 кл.

cokotaСвіт моїх захоплень


10-й рік навчання в гімназії став для мене дуже успішним. На мою думку, природничо-математичні науки є одними з найцікавіших для вивчення та сприйняття. Доклавши чимало праці, я здобув призові місця з чотирьох олімпіад у міському турі: ІІ з економіки, ІІ з математики, ІІ з інформатики, ІІ з фізики. На конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН робота “Аудіо наркотики” посіла І місце у секції фізики на рівні міста. Також я брав участь у Всеукраїнському етапі конкурсу Intel-Еко Україна, де представляв Черкаську область з роботою “Аудіо наркотики”.
 Я вважаю, що життя не повинне обмежуватися лише накою і горою підручників. Для отримання насолоди від кожного дня, необхідно правильно організовувати дозвілля. Тому я займаюся волейболом, баскетболом, граю в футбол, теніс, шахи та більярд. Влітку ходжу на риболовлю.
 Як кожен юнак, я захоплююсь технікою. Мотоцикли, велосипеди, автомобілі приваблюють мене щоразу, коли я їх бачу.
 Світ моїх захоплень багатогранний. Ось уже 6 років я граю на трубі в шкільному духовому оркестрі. Дуже часто як стає сумно на душі, починаєш грати улюблену мелодію і забуваєш про стреси. Цього року мене запросили до складу музикантів міського духового оркестру. Мені сподобалось дарувати радість смілянам на першотравневі свята.

 

Пирог Женя, 10 кл.

purogТрадиційно у нашому класі виховні години проводять наші батьки. На власному прикладі вони навчають нас на цілковито використовувати дані нам природою здібності, прагнути до самореалізації, цілеспрямовано йти до власної мети. 
 Про психологію лідера розповіла нам під час цікавого тренінгу і моя мама, Мар'яна Анатоліївна Пирог, яка працює в Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Насамперед, ми дали визначення слову “лідер”. Усі одноголосно дотримуються думки, що це обов'язково людина з видатними природними здібностями, надвисоким IQ і з безкінечним переліком позитивних прикметників: цілеспрямована, рішуча, доброзичлива…. 
 Завдяки практичній роботі в групах, кожен із нас зміг проаналізувати усі прикмети лідерської поведінки. Ми розподілили ролі та сприймали запропоновані обставини настільки серйозно, що доводилося задля досягнення мети посправжньому змінювати себе, як би складно і важко це не було. Із завданням впоралися успішно. Проаналізувавши результати тренінгу, зробили цінний висновок: лідер - людина, що володіє інтуїцією, проникливістю і комунікабельністю. Лідер - той, хто тримає в руках загальний настрій, створює емоційну атмосферу, усвідомлює мету. Лідерами не народжуються, ними стають. Аби стати лідером, потрібно відповідно виховувати себе, вчитися ставити цілі й визначати пріоритети.
 За один урок ми набули справжнього життєвого досвіду і назавжди запам'ятали цінні поради: 
Хто володіє інформацією - той володіє Світом. Вчіться в інших; спостерігайте за роботою тих, хто досяг успіху. Вчитися краще на чужих помилках, аніж на своїх.
Більше спілкуйтеся, зав'язуйте нові знайомства. Інформація, яку отримаєте в процесі спілкування, може бути актуальною і важливою; у вас з'являтиметься досвід розуміти настрій, справжні думки людей, що для лідера є дуже важливим умінням. 
 Світ не обмежений видимим, він обмежений зором.

Останнє оновлення (Середа, 26 травня 2010 12:00)

 

Левченко Олена

Світ навколо мене – це тепло і затишок, смуток і посмішки, це веселі барви природи, це мої невгамовні і талановиті однокласники-перлини, як називає нас наш класний керівник. Мені подобається цей світ. У 2009 році я закінчила школу мистецтв, де мене навчили передавати свої почуття, своє бачення світу за допомогою фарб та пензля.
Це моя картина «Легенда морів». Ці вітрила символізують здійснення моїх мрій. Натхненням для мене є робота Івана Айвазовського.

Останнє оновлення (Середа, 19 травня 2010 08:39)

 

Погоріла Аліна

            Школа в моєму житті
 
Школа для мене – домівка є друга,
Вчителька ж – мати, сестра і подруга,
Вчить нас вона, як на світі прожити,
Вміє пробачити і зрозуміти.
 
Дома, буває, у вільну хвилину,
Часто до школи я подумки лину,
Вабить мене вона і зігріває,
В юнії душі надії вселяє.
 
Знаю, що скоро прощатися з нею,
Молодо так відшумить нам алея,
Та, що садили своїми руками.
Школо, ти завжди у серці із нами!

Останнє оновлення (Середа, 19 травня 2010 08:39)

 
Більше статтей...

Останні новини

Найбільш переглянуті

Який предмет вам більше подобається?