Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402408
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeСвіт навколо мене - це ...Ковальчук Л.Г. ► Цокота Михайло, 10 кл.

Цокота Михайло, 10 кл.

cokotaСвіт моїх захоплень

10-й рік навчання в гімназії став для мене дуже успішним. На мою думку, природничо-математичні науки є одними з найцікавіших для вивчення та сприйняття. Доклавши чимало праці, я здобув призові місця з чотирьох олімпіад у міському турі: ІІ з економіки, ІІ з математики, ІІ з інформатики, ІІ з фізики. На конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН робота “Аудіо наркотики” посіла І місце у секції фізики на рівні міста. Також я брав участь у Всеукраїнському етапі конкурсу Intel-Еко Україна, де представляв Черкаську область з роботою “Аудіо наркотики”.
 Я вважаю, що життя не повинне обмежуватися лише накою і горою підручників. Для отримання насолоди від кожного дня, необхідно правильно організовувати дозвілля. Тому я займаюся волейболом, баскетболом, граю в футбол, теніс, шахи та більярд. Влітку ходжу на риболовлю.
 Як кожен юнак, я захоплююсь технікою. Мотоцикли, велосипеди, автомобілі приваблюють мене щоразу, коли я їх бачу.
 Світ моїх захоплень багатогранний. Ось уже 6 років я граю на трубі в шкільному духовому оркестрі. Дуже часто як стає сумно на душі, починаєш грати улюблену мелодію і забуваєш про стреси. Цього року мене запросили до складу музикантів міського духового оркестру. Мені сподобалось дарувати радість смілянам на першотравневі свята.

Останні новини

Найбільш переглянуті

Який предмет вам більше подобається?