Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1606
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1782227
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100

Хорошко Ольга

Кольорові сторінки мого життя у гімназії.  

Xoroshko Коли я вперши ступила на поріг гімназії, то зрозуміла, що саме ця школа стане для мене другою домівкою…Так і сталося. В гімназії я навчаюсь лише четвертий рік, але таке відчуття, що ніби саме з цієї школи я розпочинаю своє шкільне «доросле життя»!
     Ті хвилини, які я проводжу в школі допомагають мені стати такою як я є. Гімназія допомогла зрозуміти, що у кожного свій талант, і мій обов‘язок знайти його, щоб мій внутрішній світ став багатшим, повнішим, цікавим для інших.
     Особисто я в гімназію іду із задоволенням та завжди у хорошому настрої, адже знаю, що там на мене чекають мої друзі, вчителі, цікаві уроки та веселі перерви. Вже в 10 класі я зрозуміла, що зовсім не хочу закінчувати школу, бо саме з нею у мене пов‘язані самі яскраві сторінки мого життя: пізнання нового, справжні друзі, перші симпатії. Звичайно були і непорозуміння… Але якщо задуматись над тим, чого було більше, то я без сумніву скажу що, все-таки, більше було по-справжньому веселкових днів, адже кожен день, проведений в гімназії, є для мене по-особливому яскраво розфарбованим!

Останнє оновлення (Вівторок, 25 травня 2010 13:36)

Останні новини

Найбільш переглянуті

Який предмет вам більше подобається?