Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402091
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeСвіт навколо мене - це ...Ковальчук Л.Г. ► Хорошко Ніна Василівна

Хорошко Ніна Василівна

Гімназія – це наша сім‘я. 

XoroshkoNVНаразі у моєму житті є дві сім‘ї: моя сім‘я і гімназія, де навчається моя донька. Вважаю, що нам пощастило. В школі у доньки багато друзів. Усі вони справжні, їм можна довіряти. Іноді між ними трапляються непорозуміння, суперечки, але вони завжди знаходять шлях до примирення. Тут вони не просто готуються до життя, а живуть повноцінно і тому вся діяльність гімназії вибудовується так, щоб сприяти розвитку та становленню особистості, яка здатна проектувати власне життя.
     Нашій гімназії вже сто років. Це не малий вік, але по-справжньому вона ще молода, бо молоді душею її вчителі та віком її учні. Школа є важливішою, ніж всі інші навчальні заклади, бо лише в школі діти навчаються дружити і жити в суспільстві. Наша гімназія не така як інші школи, завжди і в усьому вона перша, славиться своїми вчителями та учнями. А найголовнішою перевагою нашої школи є директор. «Золота людина» - отак просто її можна описати.
     Батьки щасливі, коли щаслива їхня дитина. Мені радісно бачити мою доньку веселою, коли вона повертається додому. Сідаючи за стіл обідати я можу довгий час слухати про її цікаві та веселі враження від перебування в школі.
     В нашій сім‘ї ми багато уваги приділяємо вихованню у нашої доньки патріотизму, вшануванню традицій та культури нашого народу. Саме гімназія, навчальний заклад, який поєднує в собі глибокі традиції та особистісно зорієнтоване навчання та виховання.
     Наша гімназія передова по своїй суті, бо тут створено такий тип стосунків, де дитина – найвища цінність, а вчитель – зразок духовності й моралі.. Дякуючи дирекції та педагогічному колективу, в нашій школі створена атмосфера довіри, доброзичливості, цінності кожної особистості!

Останнє оновлення (Середа, 19 травня 2010 08:41)

Останні новини

Найбільш переглянуті

Який предмет вам більше подобається?