ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ПАЦІЄНТІВ


2likВолонтерський проект “Лікарняні клоуни”, який започаткували смілянські гімназисти у межах Всеукраїнського освітнього проекту “Відкривай Україну”, завершився отриманням ґранту Британської ради на облаштування ігрового майданчика для пацієнтів дитячого відділення міської лікарні.

На попередньому етапі команда “Сонце в долонях” працювала аніматорами для хворих дітей з метою підтримати їх, забезпечивши іграшками, книжками, канцтоварами. Волонтери-клоуни відвідують маленьких пацієнтів у лікарняних палатах, розважають їх, налаштовують на швидке одужання, дають можливість перепочинку їхнім мамам.

Під час міського етапу модератор проекту в гімназії Олена Вікторівна Сердюк пройшла курс навчання “Активні громадяни”, отримала сертифікат і подала заявку на конкурс для отримання ґрантів.

У півфіналі проекту “Відкривай Україну”, який відбувся одночасно у 9 містах України, гімназійна команда “Сонце в долонях” у Вінниці представляла результати своєї роботи і плани на майбутнє. Наші волонтери поділилися досвідом проведення активних музично-хореографічних перерв у школі та відкриття кімнати релаксу в дитячому відділенні міської лікарні. “Сонце в долонях” набрала велику кількість прихильників серед учасників півфіналу, отримала високу оцінку професійного журі за актуальність реалізованого проекту та змістовний яскравий звіт з відеороликом, стендом, елементами театралізації. Тож враховуючи результати інтернет-голосування, вийшла на ІІ місце по Черкаській області.

Освітній проект “Відкривай Україну” є партнером програми Британської ради в Україні Active Citizens Ukraine. Лише сім проектів соціальної дії, розроблені українськими школярами, було підтримано ґрантами British Council Ukraine. Серед них і наша команда волонтерів “Сонце в долонях”.

Робота над реалізацією проекту триває. Самі школярі, котрі заради хворих дітей “працюють” клоунами, стверджують, що змінювати світ можна, розпочавши з малого - творити добро на радість людям. Ігровий майданчик для маленьких пацієнтів на території міської лікарні та гарний настрій дітлахів - найкраще тому свідоцтво.

 

У церемонії відкриття ігрового майданчика взяли участь гімназисти, директор гімназії О.О.Дзевульська, заступник міського голови Л.С.Осейко, виконавець замовлення приватний підприємець С.В.Коротенко, завідувач методичного кабінету управління освіти молоді та спорту В.Б.Руденко, представниця Смілянського міського центру у справах сім’ї та молоді Ю.С.Старинець, головлікар міської лікарні І.В.Іщенко, завідуюча дитячим відділенням Г.І.Куліш.

Дарина Глухенко, 9-А клас

1lik3lik4lik5lik

Останнє оновлення (Понеділок, 20 листопада 2017 15:10)