Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1450
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1351569
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Проект GoCamp

Проект GoCamp

all

Гімназисти стали фіналістами міжнародного конкурсу «GoСamp», ініційованого Британською Радою. Учні під керівництвом вчителя іноземних мов Ірини Трохимівни Музики виконали креативне завдання, де у короткому відеоролику розповіли про гімназію і своє місто. Після перегляду матеріалів у три хвилі було обрано фіналістів. Гімназія серед найкращих закладів України потрапила до першої хвилі відбору.

5- 6 квітня у приміщенні Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету ім. Б. Грінченка відбувся старт тренінгу для вчителів англійської мови, організаторами якого стала Go Global Office спільно з посольством CША в Україні, Британською Радою в Україні та Міністерством освіти і науки України.

Учасниками заходу стали вчителі шкіл-учасниць проекту GoCamp — літніх мовних таборів нового формату із залученням іноземних волонтерів. Під час тренінгів вчителі з усієї України під керівництвом тренерів опановували інтерактивну методологію викладання іноземної мови, а також основи створення програми пришкільного мовного табору, згідно з якою вже у червні проходитиме мовний табір GoCamp у їхній школі.

Привітати вчителів із початком навчання завітали Пол Кімм, директор Навчального центру та Екзаменаційних служб Британської Ради в Україні, Джон Сільвер, керівник RELO Office при Посольстві США в Україні, Мустафа Найєм, співзасновник GО Global Office, народний депутат України, Оксана Нечипоренко, директор GО Global Office.

Наприкінці першого дня тренінгу привітати вчителів завітала Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України. У розмові з вчителями вона поділилася концепцією Нової української школи, в якій проект GoCamp став однією із сходинок до інноваційної освіти, що так потрібна дітям у 21 столітті.

2-Jon-Silver1-Pol-Kimm

Останнє оновлення (Понеділок, 10 квітня 2017 12:52)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?