Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408251
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ДРУЖБА І ПАРТНЕРСТВО

ДРУЖБА І ПАРТНЕРСТВО

1_dВідбулася творча зустріч педагогічних працівників Іванівської загальноосвітньої школи Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області та Смілянської гімназії у межах партнерства навчальних закладів.

Смілянську делегацію зустрічали хлібом-сіллю і рушниками. Відбулася віртуальна екскурсія «Це та земля, що нам дарує силу», яка познайомила гостей із селом Іванівкою. Сама школа – базова для учнів трьох сіл, куди діти під’їжджають шкільним автобусом. Перше, що впадає в око - коридори прикрашені рушниками з прізвищами випускників усіх років навчання, кожен хрестик вишивки - наче життєвий код на щастя й на долю вихованцям.

Школа співпрацює з лісгоспом, електроенергію отримує від потужного комплексу сонячних батарей, які встановив колишній учень, а тепер відомий фермер.

Офіційну частину зустрічі було присвячено інноваціям та обміну досвідом навчальних закладів. Потім відбулася концертна програма. Насамкінець учителі гімназії взяли участь у насадженні «Калинової алеї дружби». В добрий день і добрий час було випущено у небо голубів, що підсумувало програму зустрічі та стало символом зміцнення партнерських відносин між навчальними закладами.

Прес-центр гімназії

2_d3_d

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?