Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1622
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1801215
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ОЛІМПІЙСЬКІ АМБІЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

ОЛІМПІЙСЬКІ АМБІЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

У 2017 році для участі у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2011 конкурсних роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів із 13 країн світу. Міжнародний конкурс шкільних медіа - найбільша подія шкільних медіа в Україні. Організаторами є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України і Коледж преси та телебачення. В архівах накопичено понад 30 тисяч робіт 80 тисяч учнів України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Іспанії, Чехії, Росії, Білорусії, Пакистану, Єгипту, Сенегалу: стінні, друковані, електронні видання, телевізійні сюжети, радіопередачі, фотознімки. За 20 років проведення Міжнародного конкурсу шкільних медіа звання кращого отримали 459 робіт активних юнкорів, п’ять разів цієї високої відзнаки було удостоєно наше творче об’єднання “ІДЕЯ”.

 1!!!2!!!3!!!4!!!5!!!7!!!

ЮНКОРІВСЬКА ВЕСНА У МИКОЛАЄВІ

Більше десяти років вихованці гімназійного гуртка журналістики беруть участь у Міжнародному конкурсі шкільних медіа. На ХХ ювілейну юнкорівську весну до Миколаєва вирушила делегація творчого об’єднання “ІДЕЯ”, до складу якої увійшли вихованки старшої групи Валерія Іванова, Євгенія Маслюк, Оксана Музика.

Під час привітання президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа, секретар Національної спілки журналістів України Гліб Головченко оголосив концептуальний напрям цьогорічного юнкорівського зльоту. Акцентуючи на олімпійських перемогах українських спортсменів, він закликав до перемог світового рівня на журналістській ниві. Всіх було запрошено на відкриття фотовиставки “Олімпійські миттєвості” головного редактора газети “Николаевские новости”, голови обласної Асоціації спортивних журналістів Анатолія Білоножка, який знімав сім Олімпіад у різних країнах світу.

Науково-педагогічна конференція “Україна медійна: на порозі інформаційної революції” була присвячена перетворенню засобів масової інформації на засоби масової комунікації. Тож завдання сьогоднішніх юнкорів - стати агентами змін у журналістиці, вивести її на новий, партнерський із громадськістю, рівень. Презентація он-лайн посібника для підлітків “МедіаДрайвер” відкрила нові можливості медіаосвіти.

Учасників конкурсу було запрошено до сесійної зали Миколаївської облдержадміністрації, де вони спілкувалися з заступником Міністра інформаційної політики України Дмитром Золотухіним і народним депутатом України Тарасом Кремнем. Відбулася зустріч юнкорів з міським головою м.Миколаєва Олександром Сєнкевичем.

Юнкорівська весна у Миколаєві продовжує вражати, надихати, сприяти розвитку творчої особистості юнкорів України і світу.

Світлана Остапова,

керівник ТО “ІДЕЯ”

 

CУПЕР «ІДЕЯ»

Найочікуваніша подія для конкурсантів - церемонія нагородження. З кожним названим номінантом хвилювання наближається до апогею. Ми не залишилися розчарованими. Навіть навпаки - радості не було меж, адже творче об’єднання “ІДЕЯ” отримало найбільшу кількість нагород! Нас відзначено Дипломами лауреатів ХХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа у номінаціях:

Радіорепортаж Оксани Музики і Валерії Іванової із заходу по вшануванню подій та видатних учасників Української революції 19171921 років.

Телерепортаж Валерії Іванової про відзначення Дня українського кіно на кіностудії імені Олександра Довженка.

Друкована газета “Дзвоник”.

 

Почесну грамоту секретаріату Національної спілки журналістів України (за виявлення і сприяння розвитку творчо обдарованих дітей у галузі шкільної журналістики), а також Подяку організаторів Міжнародного конкурсу шкільних медіа отримала керівник творчого об’єднання “ІДЕЯ” Світлана Остапова.

Найкрутішу нагороду здобула юнкор Євгенія Маслюк за радіоінтерв’ю у номінації “Законність і правопорядок”.

Наше творче об’єднання “ІДЕЯ” - супер! Ми раділи своїм перемогам, відчували щиру підтримку учасників конкурсу, аплодували перемогам суперників. Це було незабутньо!!!

Оксана Музика, 10А клас

 

«ПОЛІЦЕЙСЬКА НОМІНАЦІЯ» В ІНТЕРПРЕТАЦІЇ СМІЛЯНКИ

Про перемогу Жені Маслюк написали чимало українських видань. Ось, що повідомив Відділ комунікації поліції Миколаївської області:

“Щороку визначається переможець у номінації “Краще висвітлення законності та правопорядку”, яка була створена за підтримки МВС України. Юнкори у своїх творах охоплюють різноманітні теми в галузі права, забезпечення охорони публічного порядку, боротьби зі злочинністю, дотримання прав людини і законності. Майбутні журналісти досить професійно та завзято висвітлюють важливі тонкощі важкої і, часто небезпечної, служби правоохоронців, тому визначитись із кращим матеріалом стає дедалі складніше.

Цього року переможцем у “поліцейській номінації” стала Євгенія Маслюк, учениця Смілянського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора” м. Сміли Черкаської області. Дівчина підготувала матеріал під назвою “Дівоче обличчя сучасної поліції”, де розповіла про досягнення випускниці своєї гімназії, яка присвятила життєвий шлях  службі в поліції, акцентувавши увагу на особистих якостях жінки-правоохоронця та складнощах, які виникають у нелегкій праці інспектора-криміналіста.

Начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Миколаївській області підполковник поліції Олексій Попков, звертаючись у своїй промові до організаторів, учасників та гостей заходу, подякував усім за конкурс, який, без сумніву, сприяє вихованню молоді та надає можливість учням проявити себе у якості журналіста, адже це дуже важлива, цікава і складна професія, яка вимагає не тільки глибоких знань і ерудиції, а й особливого таланту. Саме такими якостями, безсумнівно, наділена і Євгенія Маслюк.

Від керівництва Головного управління Нацполіції в Миколаївській області переможниця  отримала диплом, заохочувальні призи і сучасний ґаджет-планшет, який допомагатиме журналісту-початківцю втілювати свої творчі задуми у нові матеріали”.

 

СВОБОДА СЛОВА ЦІНОЮ В ЖИТТЯ

Найпотужніший емоційний сплеск під час церемонії нагородження викликала Спеціальна відзнака імені голови Національної спілки журналістів України 19972912 років Ігоря Лубченка. У 1932 році дівчата-підлітки із села Бармашово Баштанського району Миколаївської області Євгенія Макасєєва, Тетяна Наумова, Катерина Мохленко і Надія Вачкова випустили “Газету 1” і “Газету 2”, де протестували проти примусового об’єднання селян у колгоспи, за що поплатилися своїми життями. Переможців номінації “Свобода слова” всі вітали стоячи. Її присуджено дівчатам посмертно.

Євгенія Маслюк, 10А клас

 

НАЙЯСКРАВІША ПОДІЯ РОКУ

Я вже втретє побувала на Міжнародному конкурсі шкільних медіа у Миколаєві. І щоразу в захопленні від високого рівня організації, різноманітності заходів, яскравості подій, насиченості вражень. Учасникам юнкорівського зльоту запам'ятаються прес-конференції, участь у прямих ефірах телекомпанії “ТАК ТV”, переїзд на лімузинах і фотосесія на “червоній доріжці” під звуки оркестру, урочиста церемонія нагородження переможців із концертною програмою, екскурсія водною акваторією Миколаєва, відвідування нового тренувального комплексу для фехтування і знайомство з провідними спортсменами, презентація роботи кінологів та службових собак, виставка озброєння та спецтехніки поліції, екскурсія до найкращого в Україні Миколаївського зоопарку, прогулянки містом та багато іншого.

Для мене, як і всіх інших учасників конкурсу, це найяскравіша подія навчального року. Тож не прощаюся.

ДО ЗУСТРІЧІ!

Валерія Іванова, 10А клас

Останнє оновлення (П'ятниця, 05 травня 2017 11:55)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?