Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1450
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1351571
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► КВІТИ МІЖ КВІТАМИ

КВІТИ МІЖ КВІТАМИ

k1Учні 5-А класу вирушили на екскурсію до мальовничого міста Кропивницький. Ми часто подорожуємо з нашим класним керівником Наталією Миколаївною Власик, але цього разу поїздка була незвичайною, адже з нами їхали наші батьки. Цю поїздку ми очікували з особливим нетерпінням, бо вона мала ще більше здружити всіх нас.

Місто Кропивницький вже давно асоціюється з дендропарком і тюльпанами. Ми навіть уявити не могли, наскільки це велике, сучасне і красиве місто. Дорогою до Кропивницького нам розповіли про історію міста, про відомих людей, які тут проживали, та чому місто отримало сучасну назву.

Знайомство з Кропивницьким розпочалось із прогулянки найстарішою вулицею міста  Дворцовою  та відвідин штрудельниці під назвою «Львівські пляцки». Поласувавши смаколиками, вирушили знайомитись із видатними місцями і пам'ятками. Побачили пам'ятник Наталці-Полтавці з однойменної п'єси Івана Котляревського, пам'ятник першому трамваєві, сфотографувались біля пам'ятника Володимиру Винниченку. Та найбільше враження на нас справила велична будівля театру імені Марка Кропивницького. Тепер плануємо приїхати сюди на виставу.

Оглянувши місто, ми попрямували до Дендропарку. Такої кількості тюльпанів ніхто з нас ніколи не бачив. Різноманітність кольорів та форм вражає:  червоні, вишневі, фіолетові, жовтогарячі, сніжно-білі квіти поєднувались у красиві композиції та вибагливі візерунки. Дорослі жартували, що квіти (тобто ми, діти) розчинилися між квітами. Відволікти всіх від такої краси могли тільки веселі атракціони. Найбільше вразило колесо огляду або, як його називають в народі, «чортове колесо». З нього відкривались гарні краєвиди на Кропивницький. Мами й тата скористалися нагодою покататися з вітерцем на «Ромашці», подібній до тієї, яка колись була й у нашому парку.

На жаль, час сплив швидко. Набравшись нових вражень, ми повертались додому. Кожен поспішав поділитись ними зі своїми друзями, а для тих батьків, які не змогли поїхати з нами, ми везли багато світлин з чудовими квітами.

Родинна поїздка вдалася! Було КРУТО!

Ілля Витріщак, 5 - А клас,

О.Ю. Витріщак

k2k3k4k5

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу



Який предмет вам більше подобається?