Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402400
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ХАЙ КЛИЧУТЬ ЖУРАВЛІ У ДАЛЬ!

ХАЙ КЛИЧУТЬ ЖУРАВЛІ У ДАЛЬ!

EduЛюбі діти, шановні гості, батьки, вчителі! Вітаю вас із красивим, найочікуванішим шкільним святом останнього дзвоника і закінченням чергового 2016 - 2017 навчального року. За доброю традицією ми зібралися сьогодні дружною гімназійною родиною, щоб відсвяткувати і радість наближення канікул, і задоволення від зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи, і сум від розставання з випускниками.  Але перед тим, як пролунає останній дзвінок, ми згадаємо, яким для нас був цей навчальний рік.

Гімназія отримала золоту медаль VIІІ Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти - 2017” в номінації “Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу форму-вання творчої особистості та виховання громадянина-патріота”.

Семеро учнів - призери обласних предметних олімпіад: Т.Герасименко з фізики (вчитель Л.Г.Ковальчук), Т.Коваленко  з української мови і літератури (вчитель Н.В.Маслюк), А.Маякова з біології (вчитель Н.В.Зозуля), В.Погоріла з історії (вчитель Л.В.Пискун), А.Бабкін з української мови і літератури (вчитель А.В.Щербакова), Я.Брюзгіна з англійської мови (вчитель Т.В.Шибанова), А.Кравченко  з обслуговуючої праці (вчитель Л.О.Цвєтненко). Маємо 20 призерів міських олімпіад.

Дев’ятеро гімназистів - призери міського етапу, шестеро - призери обласного етапу всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН: Н.Шевченко і Н.Титаренко (вчитель Н.П.Лісова), Т.Коваленко (вчитель Н.В.Маслюк), А.Маякова (вчитель О.В.Сердюк), В.Щербаков (вчитель А.В.Щербакова), А.Цукров (вчитель Л.Г.Ковальчук). 12 дівчат - призери міських мовознавчих конкурсів, Т.Коваленко і А.Бокарьова – призерки обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка (вчитель Н.В.Маслюк).

Гімназисти кілька років поспіль працюють у міжнародних проектах “ePals Global Community” і “Pen Pal World” (координатори Т.В.Шибанова, І.Т.Музика, В.Б.Харенко), спілкуючись із ровесниками із 32 країн світу, вивчають іноземні мови. Перше місце із десяти країн-учасниць у заключному конкурсі “Блакить у мистецтві” у межах Міжнародного проекту eTwinning командну першість здобула Україна, а в Україні перше місце виборола наша гімназія. Чотири призові місця в різних номінаціях принесли команді учениці О.Назаренко, К.Маслюк, А.Федорець, Є.Зеленько. За програмою обміну майбутніх лідерів FLEX рік навчатиметься у США гімназист В.Бондарчук. За програмою GoCamp цьогоріч під час роботи літнього мовного табору з гімназистами працюватиме волонтер з Великобританії.

Вихованці творчого об'єднання “ІДЕЯ” (керівник С.В.Остапова) за навчальний рік здобули 15 відзнак міжнародного рівня, в тому числі ґран-прі Міжнародного телевізійного конкурсу “Дитятко” (м.Харків) в номінації “Радіопрограма”, а також особиста перемога юнкора Є.Маслюк у номінації “Висвітлення теми законності і правопорядку” Міжнародного конкурсу шкільних медіа (м.Миколаїв).

Завідувач бібліотеки І.І.Гичка стала переможницею обласного етапу Всеукраїнського конкурсу в номінації “Шкільна бібліотека інформаційний центр навчального закладу”.

В інтерактивних конкурсах “Колосок”, “Соняшник”, “Кенгуру”, “Левеня” та інших взяла участь значна кількість учнів.

У Всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів гімназисти Р.Брюзгін  і А.Колесніченко разом з учителем інформатики М.В.Танцюрою отримали дипломи “За винятковий креатив та прагнення до інновацій”. Призерами всеукраїнських творчих конкурсів стали: С.Сніжко, А.Жахалова, Є.Зеленько, А.Федорець, Є.Маслюк,  Д.Глухенко.

Порадували високими досягненнями спортсмени: А.Олефір, В.Гнатів, Д.Дубина, І.Кобзар, І.Гнатів, В.Нужденко,

Голова гімназійної дитячої організації “Сенаторець” А.Литвин з іншими молодіжними активістами побував на екскурсії у Верховній Раді України.

За навчальний рік проведено 15 благодійних акцій, воїнам АТО надано допомогу на 21 тисячу гривень.

Парад гімназійних зірок вшанував учнів за видатні академічні досягнення, творчі та спортивні здобутки. Більше 200 гімназистів отримали посвідчення діамантової, золотої і срібної зірок, а також “Перлина гімназії”».

Хочеться подякувати всім батькам за активну співпрацю протягом навчального року, особливо родинам учнів: 1-А: Марунич, Плюта, Ільченко; 1-Б: Темченко, Звєрєва; Мінько, Голуб; 2-А: Тарахтій; 2-Б: Давидова, Чорнай, Усова; 3-А: Хоменко; 3-Б: Панасенко, Вітер, Радченко, Семененко, Шепталенко; 4-А: Набок, Маркевич; 4-Б: Баєв, Білякова; 5-А: Мельніченко, Пилявський, Залашкова, Витріщак; 5-Б: Вихрист, Сергієнко, Мусієнко; 6-А: Буйновський, Страмик; 6-Б: Сніжко, Іванов; 7-А: Хоменко, Капрізова, Федорова, Бокарьова, Лавренчук; 7-Б: Галасун, Бараннік, Вітер, Рєпіна; 8-А: Засядьвовк; 8-Б: Фурман; 9-А: Скирчук, Даценко, Нікітенко; 9-Б: Бабьонишев, Волошин; 10-А: Ярмак, Вовченко, Іванова; 10-Б: Кумановська; 11-А: Беркут, Шпильовий; 11-Б: Гончар, Качур, Войтко.

Дякую колегам за творчу співпрацю. Бажаю випускникам успішного складання державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання та вступу в омріяні навчальні заклади. Хай кличуть журавлі у даль! Решті зичу гарного літнього відпочинку і яскравих вражень. Миру нам усім! І до зустрічі у новому навчальному році!

О.О.Дзевульська, Заслужений працівник освіти України, директор гімназії

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?