Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1450
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1351587
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ «ПРИНЦЕСА»

ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ «ПРИНЦЕСА»

Відбувся прем’єрний показ  телевізійного фільму «Принцеса», знятого вихованцями творчого об’єднання «ІДЕЯ».

В основі фільму – бажання кожної дівчинки відчути себе справжньою Принцесою та історична паралель, пов’язана з долею доньки молдовського господаря Василя Лупула Розанди, яку силоміць видали заміж за сина гетьмана Богдана Хмельницького Тимоша, аби зміцнити статус Української козацької держави – Гетьманщини.

Розанда – єдина принцеса, ім’я якої пов’язано з нашим містом. Не існує достовірних фактів про її перебування у Смілі, але на момент одруження Тимоша Хмельницького тут знаходився його двір, було утворено сотню і діяв свій уряд.

Знімальна група побувала у гетьманській резиденції у Чигирині, в Хотинській і Кам’янець-Подільській фортецях, які згадуються в історичних джерелах з ім’ям Розанди Лупул-Хмельницької.

Головна героїня фільму сучасна дівчинка Даринка намагається відчути і побачити те, що бачила і відчувала молдовська принцеса. Краса середньовічних замків, легенди, романтика пригод спонукають до мрій…

Але, виявляється, відчути себе справжньою Принцесою можна від буденних речей. Це почуття внутрішнє: задоволення собою, світом і людьми, які оточують. Казка для Даринки здійснилася!..

Прес-центр гімназії

f1f2f3f4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?