Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1622
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1801225
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? БУТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ

БУТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ

lidМи вожаті загону “Дивосвіт” хочемо розповісти, як нам живеться всі ці тижні у таборі «Сенаторець».  Ще під час навчального процесу перед нами постало питання, в якому загоні працювати, та вже знали, що хочемо провести табірну зміну з 5-Б класом.

Вперше потрапивши до загонової кімнати, ми хвилювалися, як сприймуть нас вихованці, чи будуть слухатися і чи знайдемо ми з ними спільну мову? Згадуючи наші дитячі роки в таборі,  ми завжди посміхаємося, адже це був чудовий час. Ми завжди були раді нашим вожатим, хоча вони іноді були суворими, але в той же час і справедливими, коли, наприклад, ми не хотіли робити фізичні вправи чи працювати на земельних ділянках. Незважаючи на їхню принциповість і прискіпливість, вони завжди були усміхнені, веселі, допомагали нам вирішувати  проблеми, які у нас виникали, подорожували з нами тощо.

Зараз ми розуміємо, що тоді вони були для нас прикладом, показували, як потрібно організовувати дітей.

Зараз ми намагаємося втілювати в життя все те, що робили наші вожаті, сподіваємось, що уникаємо їхніх помилок, хоча деколи це буває важко. Щодня працюючи із загоном, ми вчимося, вдосконалюємо набуті навички спілкування і залучення дітей до роботи. Тепер розуміємо, як свого часу було важко нашим вожатим. Ми також хочемо бути для «Дивосвіту» прикладом  і сподіваємося, що не розчаруємо їх. Кожен із нас хоче, щоб вихованці полюбили нас так, як ми встигли полюбили їх.

Юлія Кієнко, Світлана Юрченко, загін «Дивосвіт» (5-Б клас)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?