Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826989
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ГРАНТ ДЛЯ «СОНЦЯ В ДОЛОНЯХ»

ГРАНТ ДЛЯ «СОНЦЯ В ДОЛОНЯХ»

smileУ Смілі набирає обертів волонтерський проект “Лікарняні клоуни”, який започаткували учні гімназії у межах Всеукраїнського освітнього проекту “Відкривай Україну”. Мета - підтримати хворих дітей, які перебувають на лікуванні в дитячому відділенні міської лікарні, забезпечивши їх іграшками, книжками, канцтоварами. Також волонтери-клоуни відвідують маленьких пацієнтів у лікарняних палатах, розважають їх, налаштовують на швидке одужання, дають можливість їхнім мамам хоч трішки перепочити.

Під час міського етапу модератор проекту пройшла курс навчання “Активні громадяни”, отримала сертифікат і подала заявку на конкурс для отримання грантів.

Півфінал проекту “Відкривай Україну” відбувся одночасно у 9 містах України. Гімназійна команда “Сонце в долонях” побувала у Вінниці. Волонтери розповіли про створення середовища для розвитку підлітків, де вони набувають необхідних вмінь та отримують можливість реалізувати власну команду ідею у школі, у місті. Проекти було реалізовано у шести напрямах: медіа, культура, охорона здоров'я, урбаністика, соціальне і навколишнє середовище. Наша команда поділилася досвідом проведення активних музично-хореографічних перерв у школі та відкриття кімнати релаксу в дитячому відділенні міської лікарні. “Сонце в долонях” набрала достатню кількість голосів серед учасників півфіналу, отримала високу оцінку професійного журі за актуальність реалізованого проекту та змістовний яскравий звіт з відеороликом, стендом, елементами театралізації, що дало можливість отримати ІІ місце по Черкаській області.

Освітній проект “Відкривай Україну” є партнером програми Британської ради в Україні Active Citizens Ukraine. Сім проектів соціальної дії, що були розроблені командами, отримали підтримку від British Council Ukraine. Серед них і наша команда “Сонце в долонях” із проектом “Лікарняні клоуни”.

Наразі робота над реалізацією проекту успішно триває. Самі школярі, котрі заради хворих дітей “працюють” клоунами, стверджують, що змінювати світ можна, розпочавши з малого - творити добро на радість людям. Грант Британської ради дозволить волонтерам обладнати дитячий ігровий майданчик на території міської лікарні, що станеться вже найближчим часом.

Вікторія Мойсеєнко, 11-Б клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?