Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1622
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1801298
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ГІМНАЗИСТИ - ЛАУРЕАТИ МІЖНАРОДНОГО ТЕЛЕФЕСТИВАЛЮ «ДИТЯТКО»

ГІМНАЗИСТИ - ЛАУРЕАТИ МІЖНАРОДНОГО ТЕЛЕФЕСТИВАЛЮ «ДИТЯТКО»

1У Харкові відбувся ІХ Міжнародний дитячий телефестиваль «Дитятко». З понад тисячі конкурсних робіт із 87 країн світу було визначено 134 лауреата із 33 країн. Найбільше робіт надійшло з України, Індії, США, Ірану, Іспанії, Франції. Гімназійне творче об’єднання «ІДЕЯ» (керівник Світлана Остапова) стало лауреатом у двох номінаціях «Краща телепрограма дитячої студії» і «Краща радіопрограма дитячої студії». За матеріалами конкурсу «Дитятко» видано кольоровий альбом-каталог робіт лауреатів.

Юнкори провели чотири незабутні дні з переглядами творчих завдань, майстер-класами від провідних фахівців у галузі медіа і кіноіндустрії. Член журі, експерт із засобів масової інформації, журналіст, ведучий Андрій Куликов поділився з дітьми досвідом роботи, порадив їм завжди використовувати «вікна можливостей». Білоруський кінорежисер Наталія Морозова провела заняття з акторської майстерності і закликала творити ДОБРЕ КІНО. Дослідник візуальної культури Дмитро Петренко відкрив секрети і нові тенденції сучасної кінематографії. Японський режисер-мультиплікатор навчав створювати нові анімаційні персонажі. Творча зустріч із актором і музикантом Сергієм Бабкіним викликала шалений захват. Учасники фестивалю відвідали сценарний пітчинг, де зрозуміли, як привертати увагу громадськості і меценатів до реалізації своїх проектів.

Культурно-розважальна програма була дуже насиченою і яскравою: вогняне шоу зі святковим багаттям, дитяча театральна вистава, відвідування найкращих в Україні гольф-курорту та екопарку, аероклубу з авіашоу, екскурсія містом і похід у художній музей, де представлено оригінал картини І.Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану».

Фестиваль «Дитятко» подарував учасникам нові можливості та відчуття успіху.

Валерія Іванова, 11-А клас

34578

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу



Який предмет вам більше подобається?