Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1519
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1532541
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Яблука з Довженкового саду

Яблука з Довженкового саду

g110 вересня у Києві відбулося нагородження переможців «Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв» «Кришталеві джерела». На церемонію ми вирушили з керівником мовної лабораторії Н.М.Власик. Там зустрілися і спілкувалися з відомими діячами культури і мистецтв, режисерами, кіноакторами. Я познайомився з Кришталинкою – найменшою учасницею, що здобула цього року найвищу нагороду фестивалю, сфотографувався з нею.

В цей день організаторами фестивалю для учасників церемонії було влаштовано екскурсію на кіностудію ім.О.Довженка. Для мене це було перше відвідання такої студії, тому враження – неймовірні!

Ми пройшлися яблуневим садом, який висадили відомі актори, кіномитці, що працювали на кіностудії, поклали квіти до пам’ятника режисеру фільму «Тіні забутих предків» С.Параджанову, побували в музеї кіностудії, де, затамувавши подих, проходили повз декорації з фільму «Тіні забутих предків», пройшлися вулицями Парижа, бачили карету Проні Прокопівни з фільму «За двома зайцями», сукню Київської княгині Ольги, турецькі галери та козацьки чайки. Вразили перші професійні відеокамери, вони були такі величезні, що займали півкімнати. Важко уявити, як можна  було працювати на таких?

А потім ми підійшли до пам’ятника О.Довженку. Нас пригостили пахучими яблуками з Довженкового саду, а потім ми покладали квіти. Спочатку це зробили найменші учасники фестивалю, серед яких був і я.

Увечері відбулося нагородження переможців. Наше творче об’єднання «ІДЕЯ» отримало дві відзнаки: радіопередача «Шевченко в моєму житті» стала дипломантом, а фільм «Принцеса» - лауреатом фестивалю. А ще на цьому фестивалі наші друзі зі Смілянського будинку дитячої та юнацької творчості отримали диплом за телепрограму про мою бабусю – Надію Сербіненко. Я пишаюсь нашими досягненнями!

Артем Куліченко, 4 – Б клас

g2g3

Останнє оновлення (Четвер, 21 вересня 2017 11:23)

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?