Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402492
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► « ОСІННЄ РАНДЕВУ» - КРОК ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

« ОСІННЄ РАНДЕВУ» - КРОК ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Третій рік поспіль в гімназії проходить педагогічний фестиваль «Осіннє рандеву». Це інструмент для самовдосконалення вчителя. Це засіб показати батькам, що ми підтримуємо партнерські стосунки між педагогічним колективом, учнями і батьками. Це спосіб ще раз продемонструвати, що ми на правильному шляху в реалізації концепції нової української школи, яка націлена на життєво компетентну особистість випускника. Ми дуже любимо наших дітей і робимо все можливе для того, щоб дитина в перспективі стала конкурентоспроможною на ринку праці, щоб вона завжди могла домогтися своєї мрії, щоб вона була освіченою, культурною, витриманою, толерантною, цінувала традиції українського народу і була вірна загальнолюдським цінностям. Була готова писати свій власний життєвий сценарій. Ми завжди пам’ятаємо слова одного з наших випускників: «Гімназія моя на тім стоїть, щоб визнаний був кожен і щасливим».

Осіннє рандеву - це відкриті уроки абсолютно в усіх класах з усіх предметів. Батьки і громадськість мають можливість подивитися, як за рік виросла дитина у своїх знаннях і навичках, що інноваційне у своїй роботі використовує педагог. Зараз кожна дитина повинна вміти працювати у групі, прислуховуватися, враховувати думку і зауваження інших, обирати оптимальний варіант. Групові форми роботи допомагають у цьому. Більшість уроків - інтегровані, спрямовані на формування цілісної картини світу. Вкраплення іноземних мов, володіння ними - обов’язкова компетенція випускника гімназії.

О.О.Дзевульська, директор гімназії

- Урок, який я відвідала, приніс велике задоволення. Я побачила, що вчителі впроваджують нові форми навчання. Урок складний, але діти вільно себе почувають. Для них це не щось нове, а систематичні напрацювання. Бажаю і учням, і вчителям всього найкращого.

Л.Р.Зайва, бабуся трьох онуків

- Я сьогодні побувала ніби в казці. Побачила школу майбутнього, де учні прагнуть свободи, розуміння, теплого ставлення. Я бачила, що всім цікаво на уроці, всі задіяні. Вчитель - рівний учневі. Вільне спілкування англійською мовою і технічні засоби навчання - це мрія попередніх поколінь. Всьому педагогічному колективу - велика вдячність за дуже плідні уроки.

С.М.Горбань, бабуся, колишній учитель

-         На уроці вдало поєднано хімію та інформатику. Багато диференційованих завдань. Цікаво переплітаються науки. За один урок отримано багато інформації з обох дисциплін. Така методика - це крок до нової української школи.

Івченко Л.А., методист

- Дуже задоволені уроком. Діти час не марнують, а отримують знання і видно результат.

О.Ю.Котляр

- Це урок майбутнього. Це урок, який дає знання, формує компетентності і практичні навички. Лише в гімназії започатковано такий фестиваль, присвячений ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ УРОКУ. Гарна традиція, яка йде на користь батькам, адже вони бачать, як працюють діти; для дитини, бо вона бачить, до чого прагнути; для вчителя, бо зростає майстерність. Так тримати! Нехай з’являються нові ідеї, впроваджуються у практичну діяльність і приносять задоволення всім учасникам навчального процесу.

В.Б.Руденко, завідувач ММК

RA1RA2RA11RA22d2-1d2-2d2-3d2-4d2-5d2-7d2-8r3r4r5r6r7r8r88r888r9r99r999

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?