Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1450
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1351582
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► У «КОЗАЦЬКІЙ ФОРТЕЦІ»

У «КОЗАЦЬКІЙ ФОРТЕЦІ»

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

1-campМені завжди було цікаво слухати розповіді про запорозьких козаків, їхню доблесть і відвагу. Цього року я побував у таборі «Козацька фортеця» (поблизу с.Плескачівка Смілянського району) і сам зміг відчути себе козаком.

У таборі ми жили за законами козацтва: жили в куренях, носили шаровари та пояс, які нам видали на початку таборування, нас навчали традиційним козацьким заняттям. Кожен курінь мав свого курінного (дорослого вихователя), а допомагав йому ройовий (один із хлопців нашого куреня). А ще у нашому таборі, як і на Січі, не було дівчат. Дівчата таборувались окремо.

З час перебування у таборі нас навчали традиційним козацьким заняттям: стрільбі з луків та гвинтівок, метанню ножів та козацьких зірочок, верховій їзді і догляду за кіньми, плаванню на байдаках та козацькій «Чайці», секретам орієнтування та виживання в лісі. Ми ходили у походи, спали біля багаття, варили козацький куліш. Важко навіть сказати, що мені сподобалось найбільше! Ми щодня брали участь у змаганнях, за які переможці отримали нашивки на пояс. Мати пояс із нашивками - це ознака спритності та майстерності того, хто його носить.

Закінчувався кожен день вечірньою ватрою з козацькими піснями. Незвичайною була і лінійка з нагоди закриття табору, адже закінчувалась вона вистрілом зі справжньої гармати! Відчути себе справжнім козаком - це надзвичайно круто!

Артем Куліченко, 4-Б клас

2-camp3-camp

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?