Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408386
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Greetings from across the ocean!

Greetings from across the ocean!

YanaЩирі вітання усім моїм учителям, однокласникам із 10-А та усім гімназистам!

У цьому семестрі мені пощастило поїхати на навчання до США. Зараз я навчаюсь у Денвері, штат Колорадо, у South High School. Перш за все хочу відзначити, що знання, придбані в гімназії, допомагають отримувати високі бали в американській школі. Я вивчаю не тільки основні предмети як історія, хімія та математика, а також нові для мене: креативне письмо (Creative Write), мультимедію (Multimedia) та японську мову. Хоча я з нетерпінням чекала свого першого дня навчання в Америці, мені було трішки страшно. Чи почуватимуся комфортно у новому класі? Чи подолаю мовний бар’єр і розумітиму матеріал на уроках, що всі ведуться англійською.

Мої побоювання виявилися марними. Всі учні та вчителі були привітними, намагалися допомогти. Це дозволило швидко адаптуватися і завести друзів. На уроках історії США та англійської мови вчителі дають групові завдання, спрямовані на розвиток критичного мислення та вміння будувати аргументи. А під час уроків хімії ми проводимо різні реакції та експерименти, використовуючи предмети із повсякденного життя. На мультимедії нас вчать робити власні сайти.

Не зважаючи на труднощі, мені навчатися в Америці цікаво. Хочу сказати, що знання іноземних мов та інших навчальних дисциплін, які ми отримуємо в гімназії, дуже допомагають.

To my classmates & other students: I wish all of you the best in your studies during this school semester & my friends in Ukraine. I’m thrilled to have the opportunity to study abroad with students from many different countries & get exposed to American education & different cultures.

See you next semester!:)

Cheers,

Yana Briuzghina

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?