Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1624
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1803850
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ІІІ Міжнародний освітній форум-практикум

ІІІ Міжнародний освітній форум-практикум

Вчитель гімназії - учасниця

ІІІ Міжнародного освітнього форуму-практикуму (м.Київ)

Nata18 листопада 2017 року в м.Києві відбувся ІІІ Міжнародний освітній форум-практикум, в якому взяла участь вчитель української мови і літератури гімназії Наталія Миколаївна Власик.

«Цей форум об’єднав мрійників і мрійниць з усієї України. Педагоги, освітяни, батьки – всі ті, хто ПОРУЧ з дітками, отримали сучасні методики, підходи, знання у сфері освіти, розвитку особистості  від різноманітних іноземних  і українських фахівців. Надзвичайно позитивна атмосфера форуму, нові ініціативи, ідеї, знайомства – це те, що дає можливості для розвитку, професійного зростання, ефективної діяльності, самовдосконалення вчителя.

Виступи спікерів з Німеччини, Угорщини, Франції, України були настільки цікавими, а питання, які вони розглядали, актуальними і важливими, що важко було зробити вибір, до якого тренера хочеться піти, адже більшість тренінгів проводились одночасно.

Особисто для мене цікавою була тема «Щастя як мета освіти» (спікер Вікторія Андрієвська), що змусила по-іншому подивитись на освітній процес і на сімейні цінності вцілому. Виявляється, будь-яку проблему можна вирішити (адже ми живемо в час величезних можливостей), перетворивши проблему на задачу.

Дуже сподобалась технологія «Шість капелюхів мислення» (спікер Діана Кебас), яку можна застосовувати і в навчальному процесі, і в «домашньому» вихованні, адже завдяки їй батьки зможуть краще зрозуміти своїх дітей і по-іншому реагувати на будь-яку життєву ситуацію.

Поринули у творчу атмосферу під час тренінгу Олени Загребіної «Поезія як світогляд», яка показала можливості для розвитку творчих здібностей дітей.

І в кінці робочого дня ми потрапили в дитинство, адже казкову атмосферу було створено спікером Оленою Науменко на тренінгу «Приходьте пограємось, або ігрова терапія для дорослих та дітей», - поділилася своїми враженнями учасниця форуму.

Прес-центр гімназії

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?