Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1825863
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? 25 РОКІВ В ЕФІРІ

25 РОКІВ В ЕФІРІ

1studiostudio

Телестудія “Тясмин” почала писати відеолітопис нашого міста 25 років тому. Крок за кроком творчий колектив вчився телевізійній справі, а потім передавав свій досвід молоді, яка успішно працює на телеканалах Сміли, Черкас, Києва. Завдяки підтримці редакційної колегії “Тясмина” у нашому місті в Будинку дитячої та юнацької творчості з’явилася дитяча телестудія “Я+Ти”, а в гімназії творчим об’єднанням “ІДЕЯ” реалізуються медіапроекти.

Першим гімназійним мультимедійним краєзнавчим проектом, спільним із “Тясмином”, стали “Вулиці рідного міста”. Це передбачало комплексну подачу матеріалів у газеті, на сайті, у книгах, виданих медіацентром “Сміла”, телевізійних версіях. Юнкори “ІДЕЇ” отримують майстер-класи, консультації, поради, від професійних телевізійників, шукають свій шлях у мистецтві, обирають майбутній фах.

Під час урочистостей до 25-ї річниці телестудії “Тясмин” разом з іншими шанувальниками смілянського телебачення гімназисти побажали ювілярам цікавих тем, хороших новин, красивих кадрів, вдалих проектів, багато друзів і надійних партнерів.

Світлана Остапова, керівник ТО “ІДЕЯ”

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?