Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826184
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПЕРЕДНОВОРІЧНА ПОЇЗДКА ДО КИЄВА

ПЕРЕДНОВОРІЧНА ПОЇЗДКА ДО КИЄВА

fabrП’ятикласники відвідали передноворічний Київ.

Спочатку в океанаріумі познайомилися з тропічними морськими жителями. Бачили скатів, акул, їжаків, зірок, корали, піраній, яскравих рибок і крокодила.

Потім побували на фабриці ялинкових прикрас, де захоплено спостерігали за процесом виготовлення кульки. Спочатку з довгої труби видувають прозору кульку. Потім у неї наливають спеціальний розчин та опускають у дуже гарячу воду. Її температура спонукає до реакції, після якої кулька стає срібною. Далі спеціальний пристрій фарбує вироби і вони стають матовими або глянцевими. Далі художники вручну розписують їх. Ялинкові прикраси цієї фабрики відомі не лише в Україні. Їх із задоволенням купують італійці, французи, китайці, поляки, росіяни та інші гості. Фабрика заснована у 1948 році, вважається однією з найстаріших не лише в Україні, а й в усій Східній Європі.

Ще ми помилувалися вогниками на головній ялинці України, відчули новорічний настрій. Додому поверталися з ялинковими іграшками, розписаними власноруч, сувенірами з океанаріуму і гарним настроєм.

Юлія Білякова, 5-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?