Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1622
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1801223
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? У ГІМНАЗІЇ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

У ГІМНАЗІЇ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

zustrich1На більшості міських автобусних маршрутів є зупинка “Школа”. Вранці із салонів висипає гомінка юрба і поспішає на урок. І так багато десятиліть, багато поколінь: майже 6 тисяч випускників!..

Першої ж суботи лютого традиційно до рідної школи повертаються ті, хто вже знайшов свою дорогу за її порогом. До актової зали сходяться юнаки і дівчата, сивочолі чоловіки і квітучі жінки. Скільки б років не минуло, тут вони почуваються учнями, дітьми. Радо вітаються з учителями, дарують квіти, обмінюються новинами. Успішні, самодостатні, представницькі на вигляд вони щороку кидають усі справи, щоб зустрітися з тими, хто відкрив для них їхні ж можливості, дав знання, виховав, вклав у кожного частину своєї душі. Тож не дивно, що випускники відстежують будь-яку інформацію про школу, радіють теперішнім успіхам. Найбільше зібралося минулорічних випускників і випускників-ювілярів, що закінчили школу 5, 10, 15, 20 років тому. Найсоліднішими були випускники 1990 року.

Лунає символічний дзвінок і починається урок з перевірки “домашнього завдання”. Колишні учні розповідають про свої досягнення і мрії, згадують шкільні бешкети і дякують учителям не лише за знання і виховання. Головним надбанням для них виявилася соціалізація. Майже всі випускники говорили про те, що вони навчилися самостійності, відповідальності, цілеспрямованості, креативності, відчули себе конкурентоспроможними, за що вдячні школі.

До випускників звернулася директор гімназії Олена Олегівна Дзевульська. Розповіла про зміни в освіті, інновації у навчально-виховному процесі, здобутки колективу, запросила всіх 14 вересня 2018 року відзначити разом ювілей гімназії.

Теперішні гімназисти підготували для своїх попередників концертну програму, жартівливі опитування та розіграші. Непомітно наблизився кінець “уроку”, пролунав шкільний дзвінок, настав час прощатися.

–        Побачимось на ювілеї! – лунало звідусіль. – До зустрічі! Життєва зупинка «Школа» – коротка, але важлива для того, аби відновити душевні сили, відчути приплив енергії, зарядитися оптимізмом.

–        ХТО???

zustrich2zustrich3

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?