Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1393
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1308799
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ДОСВІД НАВЧАННЯ В АМЕРИЦІ

ДОСВІД НАВЧАННЯ В АМЕРИЦІ

starsНещодавно з Америки повернулася наша однокласниця Яна Брюзгіна. Вона проживала та навчалася  там протягом першого семестру. Нам усім було дуже цікаво, як саме проходять уроки в американській школі, як сприйняли українку однокласники, в яких містах вона побувала.

Яна розповіла нам, що була в Каліфорнії (Лос-Анджелес), Нью-Йорку, Ілінойсі (Чикаго), Арізоні (Гренд  Кеньйон), Колорадо (Денвер) та інших містах, аби побачити найвидатніші місця, природні та історичні пам’ятки. Також ми дізналися, що в США кожен учень має право обрати предмети, які він хоче вивчати. Пропонується багато іноземних мов на вибір: іспанська, японська, арабська. Яна вивчала японську. Тимчасові однокласники зустріли її дуже привітно, теплим дружнім колом. Їм теж було дуже цікаво дізнатися про Україну, національні звичаї, традиції. Яна пригостила їх солодощами з України – це учням дуже сподобалося.

Після повернення додому Яна продовжує підтримувати стосунки з американськими друзями. Каже, що в далекій Америці зустріла дівчинку, батьки якої приїхали туди з Черкас. Світ, виявляється не такий великий, як здається.

Яна провела в гімназії кілька «прес-конференцій» під час уроків англійської мови, аби діти почули американський акцент та більше дізналися про цю англомовну країну з вуст очевидиці.

Каріна Данилович, 10-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?