Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827381
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ВЧИТИСЯ – ЦІКАВО!

ВЧИТИСЯ – ЦІКАВО!

less1less2

Школа наче калейдоскоп: вона складається із різнобарвних візерунків, що наповнюють дитячу душу радістю, щастям, впевненістю, перемогою, іноді смутком чи занепокоєнням. І тільки від спільної кропіткої співпраці батьків та вчителів залежить, яких кольорів буде більше у цих візерунках.

У межах місячника педагогічної майстерності у 3-А класі відбувся інтегрований батьківський урок з образотворчого мистецтва та природознавства на тему: “Комахи”. Діти згадали основні ознаки комах, будову тіла, дізналися багато цікавого про структуру крилець, життя метелика, а ще кожен учень намалював свого неповторного метелика та разом заспівали пісеньку.

А потім сталося диво… Виявляється, паперовий метелик може тріпотіти крильцями! Волошина Марія Сергіївна, мама Вероніки, розповіла про силу тяжіння і те, як вона діє на всі тіла на Землі. Отже, дуже важливо зберігати центр ваги, щоб не падати під час ходи, у переповненому людьми транспорті, на кораблі. Якщо центр ваги нижче точки опори, то рівновага тіла завжди буде стійкою. Знаючи про ці особливості фізичних тіл, можна врівноважити паперові крильця метелика за допомогою канцелярських скріпок. Зробити це просто, а пояснити це явище з точки зору науки теж тепер до снаги третьокласникам.

Вчитися - цікаво!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?