Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1304
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1182645
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ПРЕМ'ЄРА ТЕАТРУ "ПІЛІГРИМ"

ПРЕМ'ЄРА ТЕАТРУ "ПІЛІГРИМ"

НОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ШЕРЛОКА ХОЛМСА

«THE STOLEN LETTER» («ВКРАДЕНИЙ ЛИСТ»)

Нову історію про розслідування злочину Шерлоком Холмсом та асистенткою Ватсон розповіли гімназистам учасники англомовного театру «Пілігрим»  під час тижня іноземних мов.

Сюжет розвивається наступним чином. У відомого українського політика Леді Ю зник лист-запрошення до Букінгемського палацу на бал з нагоди дня народження королеви Великобританії Єлизавети ІІ. Щоб уникнути дипломатичного скандалу, дама інкогніто звертається до найвидатнішого детектива усіх часів і народів. Містер Холмс завдяки методу дедукції знаходить лист у коробці цукерок, а інспектор Скотленд-Ярду Лестрейд затримує злочинця професора Моріарті, любителя українських солодощів. Моріарті пояснює свій вчинок бажанням потішити своє его і відволікти увагу світовою громадськості від Брекзіту.

Акторська гра, елементи костюмів, музичне оформлення і декорації змогли передати британський дух розіграного детективу. Глядачі були у захваті від прем’єри, за що нагородили виконавців і режисера вчителя іноземних мов Тетяну Василівну Шибанову бурхливими оплесками.

РОЛІ ТА ВИКОНАВЦІ:

Шерлок Холмс – Артур Бабкін

Асистентка Ватсон – Оксана Музика

Леді Ю – Ірина Граніч

Місіс Хадсон – Каріна Данилович

Професор Моріарті – Артем Литвин

Інспектор Лестрейд – Данило Дубина

Газетярі – Світлана Сніжко, Аліна Жахалова

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?