Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408248
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Призери Міжнародної інтерактивної природознавчої гри-конкурсу “Геліантус”

Призери Міжнародної інтерактивної природознавчої гри-конкурсу “Геліантус”

57 гімназистів цьогоріч стали учасниками Міжнародної інтерактивної природознавчої гри-конкурсу «Геліантус». Її мета - формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів, підвищення кваліфікації вчителів.

Підбито підсумки конкурсу. Нашу гімназію визнано переможцем і нагороджено Грамотою найкращого навчального закладу. Директор Олена Олегівна Дзевульська отримала Подяку від організаторів за співпрацю та сприяння у проведенні гри у навчальному закладі. Координатор гри по гімназії Наталія Василівна Зозуля отримала Сертифікат.

Найкращими класами за результатами конкурсу стали 4-Б і 7-А класи, за що колективи удостоєні грамот.

Сертифікати учасників отримали 19 учнів.

21 учень відзначений грамотами у різних номінаціях: «фізика», «географія», «біологія», «хімія».

Дипломами переможців на шкільному рівні нагороджені 13 гімназистів.

Переможцями початкової школи визнано четверокласників Ілону Ковальську, Софію Терещенко, Юлію Радченко, Анну Дрігу, Артема Куліченка, Івана Вітра, Валерію Шепталенко.

ІІІ призове місце і Дипломи ІІІ ступеня вибороли Іван Чабан (6-А клас), Софія Панасенко (6-Б клас), Олексій Коваль (6-Б клас), Таїсія Герасименко (9-А клас).

Переможці та призери Міжнародної природознавчої гри-конкурсу «Геліантус» отримали подарунки від організаторів: зошити, ручки і закладки з логотипами конкурсу.

Останнє оновлення (Вівторок, 27 лютого 2018 15:23)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?