Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1624
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1803869
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЄВРОТУР "ВІДЕНСЬКИЙ ВАЛЬС"

ЄВРОТУР "ВІДЕНСЬКИЙ ВАЛЬС"

 

Нещодавно групі гімназистів випала нагода стати учасниками євротуру «Віденський вальс», під час якого ми відвідали Краків, Відень і Будапешт.

У «королівському місті» Кракові побачили знаменитий замок Вавель, резиденцію і місце коронації польських монархів; костел Діви Марії з унікальним вівтарем; Ринкову площу - найбільшу у середньовічній Європі з оригінальною забудовою; Казімєж - особливий мистецький район Кракова, в минулому окреме єврейське місто. Приділили увагу Ягелонському університету - одному із найстаріших у Європі.

В «імперський столиці Австрії» Відні були приголомшені красою і величчю архітектури, дивовижним поєднанням старовинних замків і сучасних хмарочосів, високого мистецтва і молодіжних субкультур. Парламент, Віденська опера, палаци, площі вражають. Дивно, що після 20.00 на вулицях залишаються лише туристи, яких заворожило місто. Дійсно, у Відень неможливо не закохатися!

Фінальна зупинка. Здавалося, що нас уже  нічим не можна вразити, проте величний Будапешт не розчарував. Це місто-феномен, розташоване на розжареному, киплячому ґрунті із термальними джерелами. Тут є залишки стародавніх споруд кельтів і римлян, будівлі епохи середньовіччя та Ренесансу, періоду турецького панування, архітектури бароко, класицизму, модерну. Справжньою гордістю Будапешта є Королівський палац, будівля Парламенту, набережна Дунаю, купальня Рудаш і ще багато унікальних пам'яток історії та культури.

Під час подорожі ми не лише відкрили для себе Європу, а й відчули її дух, побачили зблизька і вдячні за надані можливості.

Оксана Музика, 11-А клас,

Вікторія Шпирка, 9-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?