Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1624
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1803890
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? МАЛЮВАЛИ ПАЛЬЧИКАМИ

МАЛЮВАЛИ ПАЛЬЧИКАМИ

Для того, щоб створити оригінальний малюнок, не обов’язково володіти неймовірно складними техніками і проводити за роботою багато часу. Достатньо лише залишити на папері… кольорові відбитки своїх пальчиків! А потім додати до них кілька деталей. Саме такий цікавий майстер-клас з малювання пальчиками організувала для дітей бібліотекар Наталія Хлівна для учнів 2-3-х класів гімназії ім. В.Т. Сенатора. Дітвору запросили помалювати на ігровий майданчик біля дитячої книгозбірні. 
Зануривши пальчик у воду, а потім у фарби, гімназисти дали волю своїй фантазії і на папері почали з’являтись різноманітні малюнки, присвячені літній тематиці. Кожен неправильний штрих маленькі художники перетворили в елемент малюнка. Та найголовніше, що під час творчого заняття діти навчились бачити красу кольорового світу і творили її самостійно, розвиваючи свою уяву та пам’ять.
В результаті кропіткої роботи у маленьких художників були на папері дивовижні птахи, чудові квіти та головне, що діти отримали задоволення від малювання та познайомилися з новою технікою, інформують у центральній бібліотеці для дітей.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?