Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826224
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПРИЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЇ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

ПРИЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЇ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

На засіданні виконкому Смілянської міської ради ухвалено рішення про призначення стипендій творчо обдарованим дітям  та молоді. Її юнаки та дівчата отримуватимуть із липня до грудня цього року. Щопівроку відповідна комісія визначає 20 юнаків та дівчат, які мають здобутки в освіті, мистецтві, спорті та представляє їх до нагородження, таким чином матеріально підтримуючи обдаровану молодь та заохочуючи їх до подальших перемог.

Цього разу серед стипендіатів опинилися четверо гімназистів:

Анна Коротич, за два перших і друге місця у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе».

Анна Корнійчук, за перше місце у конкурсі «Об'єднані піснею» від Гільдії Незалежного кіно України, за перше місце у  конкурсі «Битва талантів» та перше місце у Міжнародному конкурсі «Штурм».

Світлана Сніжко, за друге місце у Міжнародному фестивалі східного танцю «Піраміда»; чотири перші місця у Кубку світу «Belli Dance».

Олена Хижняк, за перше місце на обласному етапі олімпіади з англійської мови та друге місце у конкурсі-захисті наукових робіт.

Окрім того, відзначено тренерів, керівників, викладачів, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь, у тому числі Тетяну Василівну Шибанову, вчителя англійської мови гімназії.

ВІТАЄМО!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?