Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826123
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПЕРШАЧКИ У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

ПЕРШАЧКИ У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

- Нова українська школа перед учителем поставила завдання навчати по-іншому, по-сучасному. У 1-Б класі заняття починаються з ранкового кола, під час якого ми ближче знайомимося, повідомляємо новини, ділимося своєю радістю. Діти вітаються один з одним і з природою. Разом ми досліджуємо природу, багато усього виготовляємо власноруч. Учні доходять до певної думки самостійно. Це працює на розвиток дитини, впливає на її можливості спілкування.

Т.Р.Секеріна, вчитель

 - 1-А клас працює за програмою «Інтелект України». Наші діти навчаються з радістю, із захопленням. Сам проект містить велику кількість ігрових і музичних завдань, протягом уроку дуже часто змінюється діяльність дітей. Ми встигаємо танцювати, вчитися, читати, букви викладати із шнурочків чи квасолинок, сипати з манки. Завдання не перевантажують. Навчання проводиться в ігровій формі. Ми працюємо над тим, щоб діти з радістю ходили до школи, щоб хотіли навчатися, щоб нова школа дарувала їм нових друзів, враження і захоплення.

Н.М.Чмиренко, вчитель

 - Мені подобається навчатись у школі, тому що вчителька дуже приємна. Якщо ти зробив помилку, вона підбадьорить і порадить закреслити і зробити ще раз. У мене з'явилося багато друзів. Подобаються уроки «Я пізнаю світ», математики, читання та інші.

Матвій Сегеда

 - Мені подобається навчатись. У нас найкраща вчителька у світі. Розповідає все цікаво, а ми потім робимо завдання і все виходить весело. В цій школі у старших класах навчаються мої брат і сестра, а мама - вчитель хімії і теж тут навчалася.

Аня Брюзгіна

 - Тут дуже смачно годують, задають цікаві уроки. Найбільше подобається читання, малювання, англійська мова і заняття в комп'ютерному класі.

Ілля Грицаєнко

 - Я люблю школу. Хочу, щоб усі були красиві, ходили у шкільній формі. Я люблю всіх своїх нових друзів. Інколи у школу беру свою улюблену іграшку-кролика, він мені допомагає рахувати. Вчителька дуже подобається, бо лагідно до нас ставиться.

Ніка Забєліна

 - Люблю приходити у школу щодня. Люблю учительку. Люблю малювати. Люблю робити іграшки із шишок. Оцінки люблю. Мені часто ставлять «бездоганно» - і я задоволена. Але думаю, якщо навіть отримаю погану оцінку, мене мама не сваритиме, бо я ще маленька.

Алісія Лозова


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?