Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1624
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1803926
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЛЬВІВСЬКІ КАНІКУЛИ

ЛЬВІВСЬКІ КАНІКУЛИ

- Ці два дні були неймовірними. Я дякую Наталії Василівні і Тетяні Петрівні за те, що організували цю поїздку до чарівного міста Львів. Ми дуже здружились між собою, класно та незабутньо провели час, відвідали визначні місця, випили справжню львівську каву, купили шоколад та пофотографувалися. Зовсім не хотілося, щоб ця поїздка завершувалася, але з купою крутих емоцій та вражень ми повернулися додому. Тепер чекаємо наступної подорожі.

Аня Гусар

 - Старовинний Львів зустрів нас неймовірно колоритною атмосферою і надзвичайно привітними людьми. Як відомо, Львів поділяється на кілька частин: Княжий, Польський та Австрійський. Екскурсоводи - пані Ліліана та Наталія - захоплююче переповідали нам історію міста, названого на честь сина Данила Галицького - Лева.

Анастасія Бокарьова

 - Час, проведений у казковому місті Лева з чудовими людьми, був просто незабутнім!!! Архітектура у різних стилях, яскраві будинки та ароматний запах смачної кави створювали затишну атмосферу. Хочеться висловити велику вдячність нашим екскурсоводам, які розповіли нам про місто, його визначні місця, людей та багато цікавого, і, звичайно ж, нашим класним керівникам Наталії Василівні та Тетяні Петрівні, які організували цю екскурсію. З нетерпінням чекаю на наступну спільну подорож!!!

Варвара Даценко

 - Це було круто! Я вражений, було дуже весело.

Віталій Ізотов


- Це була найкраща подорож! За ці два дні у Львові ми дуже здружилися. Було багато приємних моментів, як у потягу, так і у Львові. Ми втомлені поверталися до хостелу, але дуже щасливі й з неймовірною купою вражень. Зовсім не хотілося їхати додому. Ми дякуємо всім, а особливо вчителям за те, що терпіли всі наші примхи. Все було чудово!?

Катя Форостяна

- Нeймовірні вражeння!

Віка Курко

- Це було круто!

Максим Силка

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?