Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1825987
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Щасливий тринадцятий

Щасливий тринадцятий

gazetmukolaiv21 - 22 травня в місті Миколаїв відбувся ХІІІ Національний конкурс шкільних газет України. Його організаторами є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв). Цього року в ньому взяли участь 2500 шкільних редакцій, які представляли свої стіннівки, Інтернет-газети, цикли радіо- і телепередач і, звичайно ж, друковані видання (газети, журнали), також журі визначило найкращих авторів-юнкорів. Всього ж на церемонії нагородження буде оголошено та нагороджено 26 переможців у 20 номінаціях. Газета “Дзвоник” нашої гімназії здобула перемогу в номінації “Краща друкована газета”. Представникам редакційної колегії вручено пам’ятну відзнаку із золотим пером, диплом і у подарунок бібліотечку юнкора. Редактора Світлану Остапову нагороджено Почесною грамотою Національної спілки журналістів України за особистий внесок в організацію Національного конкурсу шкільних газет, розбудову інформаційного простору держави.
 У програмі юнкорівського зльоту відбулися майстер-класи та тренінги відомих фахівців у області мас-медіа. Найкращі юнкори України обговорювали якість шкільної преси у телевізійній студії Миколаївського прес-клубу. 26 переможців Національного конкурсу шкільних газет, серед яких і гімназистка Ольга Хорошко, ділилися враженнями від перебування в Миколаєві та говорили про проблеми, з якими доводиться стикатися під час підготовки номерів газет: якість друку, зміст (цензуру), кількість авторів, мови викладання, відсутність або нестача фінансування, навіть вартість одного примірника. Президент Національного конкурсу шкільних газет Гліб Головченко, як секретар Національної спілки журналістів України, запропонував юнкорам об'єднати свої зусилля у створенні дитячої громадської організації. Учасників конкурсу привітав Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Голова НСЖУ Ігор Лубченко, Президент Націо-нальної Академії наук Василь Кремень.
 Для юнкорів “Дзвоника” перемога у Національному конкурсі, висока відзнака досягнень й визнання - це поштовх до нових творчих звершень, експериментів і народження нових ідей. 13-те число виявилося для них щасливим!!!

Останнє оновлення (Понеділок, 31 травня 2010 13:01)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?