Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827553
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЗГАДАТИ ВСЕ

ЗГАДАТИ ВСЕ

Традиційний вечір-зустріч випускників гімназії відбувся минулої суботи. Цьогорічна тема: "Згадати все". Директор Олена Олегівна Дзевульська розповіла про сьогоднішні успіхи навчального закладу. А потім усі ділилися спогадами про шкільні роки, дякували вчителям за вдалий старт у доросле життя, розповідали про досягнення, плани, мрії.

Випускники, що закінчили школу 20 років тому, зібралися на своєрідний ювілей і привітали всіх учителів словами вдячності, трояндами і тортом із зображенням гімназії. Їх класні керівники Ніна Максимівна Шерстюк і Тетяна Іванівна Цибко згадували особливості класів, кумедні випадки зі шкільного життя. Для Тетяни Іванівни Цибко гімназія - особливий навчальний заклад, адже сама навчалася тут із 1945 року, а потім працювала піонервожатою і вчителем. Найстаршу ученицю гімназії присутні привітали оплесками.

Естафету підхопили випускники, що закінчили школу 30 років тому. Вони назвали її школою сімейного типу, адже тут навчалися їхні брати і сестри, діти. Сюди ж приведуть онуків. Традиції та інновації - ось у чому привабливість гімназії.

Під час зустрічі було влаштовано жартівливе соцопитування. Сьогоднішні гімназисти продемонстрували свої таланти у концертній програмі. Було облаштовано фотозону, аби у кадрі зупинити мить радості від зустрічі. Школа ніколи не прощається зі своїми випускниками. Тримаймо зв'язок!

Останнє оновлення (Понеділок, 04 лютого 2019 17:46)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?