Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826209
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? 1 вересня 2010 р.

1 вересня 2010 р.

 

КРІЗЬ РУШНИКОВІ ВОРОТА

 

Щороку 1 вересня крізь рушникові ворота приходить дітвора у школу. Веселий дзвоник скликає друзів на урочисту лінійку, яка відкриває День знань. Вітаю усіх, хто прийшов на сьогоднішнє свято, в тому числі 63 першокласників, які поповнили нашу шкільну родину.

За минулий навчальний рік ми здобули 20 відзнак міжнародного та національного рівня. Всі наші випускники 11-х класів продовжують навчання у ВНЗ, з них майже дві третини - за держзамовленням.

Гімназія залишається експериментальним навчальним закладом всеукраїнського рівня  з упровадження й випробування інноваційних технологій навчання і виховання з теми: “Психологопедагогічні умови самореалізації учнів загальноосвітніх навчальних закладів”. На цьому етапі нас очікують нові відкриття, нові звершення.

Користуючись нагодою, хочу подякувати всім дітям, батькам, учителям та обслуговуючому персоналу за підготовку школи до навчального року. Вартість ремонтних робіт склала 126 150 гривень. 50 тисяч гривень вкладено батьками учнів початкової школи, тут створено найкращі в місті умови для молодших школярів.

Щирі слова вдячності Головному управлінню освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Черкаському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, обкому профспілки працівників освіти і науки, виконавчому комітету Смілянської міської ради, відділу освіти м.Сміли, профспілці освітян, ММК.

Особлива подяка за допомогу в створенні умов для навчально-виховного процесу - голові ради гімназії Івану Федоровичу Івоненку. “Благодійниками року” слід назвати Руденка Павла Анатолійовича і Руденко Марію Миколаївну, Чорнобривця Сергія Васильовича і Чорнобривець Ганну Олексіївну.

Значний внесок зробили батьки учнів Демченко Олена Михайлівна, Стригун Анатолій Миколайович, Мірошник Світлана Дмитрівна, Галєв Андрій Леонідович і Галєва Людмила Леонідівна, Нікітченко Ольга Петрівна, Мигута Наталія Володимирівна та бабусі Борщ Тамара Володимирівна і Шерстюк Лариса Григорівна.

Зроблено косметичний ремонт усіх приміщень, капітально відремонтовано спортивний зал, поліпшено матеріальнотехнічну базу, закуплено нові меблі. Розпочато заміну вікон на сучасні металопластикові конструкції. Випускники подарували школі потужний цифровий фотоапарат, переносну метеостанцію, кабінети оснащено відео і комп’ютерною технікою, придбано нові навчальні посібники, підготовлено інноваційні методичні матеріали.

Гімназія належить до найкращих за результатами огляду-конкурсу з підготовки шкіл до навчального року. Отже, учні комфортно  навчатимуться, вчителі ефективно працюватимуть.

Ще раз вітаю учнів, колег, батьків із Днем знань! Висловлюю подяку гімназистам за прагнення здобувати нові знання, за активність та допитливість, які стимулюють учителів до самовідданої праці. Вірю, що на дорозі у Країну Знань ви розкриєте свої таланти й утілите бажання. Хай Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а юнацький запал та енергія скеровані для побудови вашого майбутнього та майбутнього Української держави.

Запрошую всіх на перший урок 2010 - 2011 навчального року! Успіхів усім, здоров’я, наснаги!

 

1 вересня 2010 1 вересня 2010 1 вересня 2010
 1 вересня 2010 1 вересня 2010 1 вересня 2010 
1 вересня 2010 1 вересня 2010
 

Останнє оновлення (Четвер, 02 вересня 2010 12:52)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?