Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1405232
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

президент Черкаської обласної федерації традиційного карате-до спорту, головний інструктор України, тренер вищої категорії - Анатолій Науменко; його син, випускник нашої школи, майстер спорту з карате-до, чемпіон Європи FSKA16 вересня в актовому залі гімназії відбувся відкритий олімпійський урок, приурочений до міжнародного дня фізкультури. Гостями цього свята були президент Черкаської обласної федерації традиційного карате-до спорту, головний інструктор України, тренер вищої категорії - Анатолій Науменко; його син, випускник нашої школи, майстер спорту з карате-до, чемпіон Європи FSKA (Ірландія, 2005 року), срібний призер чемпіонату світу (США, 2006 року), та чемпіон світу (Італія, 2008 року) - Олександр Науменко та партнер Олександра, вихованець Анатолія Науменка - Юрій Здоренко - бронзовий призер, КМС з карате-до.
Олімпійці продемонстрували нам кіхон (базову техніку), ката і бункай (формальні вправи з їх реальним застосуванням), натомість їхній наставник коментував та описував складність кожного руху своїх учнів.
Після демонстрації відбулося невеличке інтерв'ю, у якому Олександр та Юрій поділилися своїми враженнями від світу спорту, смаку перемоги та боротьби. Каратисти відкрили нам невеличку таємницю, про те, що засвоюючи навчальний матеріал вони гармонійно поєднують усі аспекти карате для свого розвитку як на фізичному так і на духовному рівні. Найбільше враження на гімназистів склали слова О. Науменка, про те, що навіть найгострішу сутичку завжди слід вирішувати виключно словами.
Також вони поділилися з нами і своїми планами на майбутнє, до яких входить і подальше вдосконалювання своєї техніки, і навчання під керівництвом всесвітньовідомих майстрів карате та виступи на змаганнях різного рівня.
Гімназія пишається своїми вихованцями, дякує за наданий урок та бажає подальшого успіху у професійній кар'єрі олімпійців!
Карина ЧЕРНЕНКО, 10-А клас
 

Останнє оновлення (П'ятниця, 24 вересня 2010 14:53)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?