Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826834
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПОДОРОЖУЮЧИ КАРПАТАМИ

ПОДОРОЖУЮЧИ КАРПАТАМИ

На весняних канікулах учням 8-А класу випала нагода відвідати Закарпаття – чудовий край, де змішались різні культури, народи й традиції. Він вразив нас своєю багатою історію, неймовірною природою, високими горами й гостинністю.
Подорож Карпатами розпочалася із пішохідної екскурсії до розкішного водоспаду «Шипіт». Щоб помилуватися навколишніми карпатськими краєвидами, ми піднялися на гору Гимба, яка є окрасою Боржавського хребта. Наступного дня навідалися у найкрасивіші міста Закарпаття: Ужгород та Мукачево. Вони зачарували нас своєю європейською архітектурою. В Ужгороді відвідали старовинний замок, прогулялися набережною річки Уж. У Мукачево нас привабив замок Паланок, який є унікальною фортифікаційною середньовічною спорудою. Сам замок розташований на горі й має чималу площу, а серед його цікавинок – колодязь, із яким пов’язана містична легенда.
Не оминули увагою й палац графів Шенборнів, який був створений за проектами кращих європейських архітекторів. Усе в цьому палаці має своє значення. Кількість вікон – це кількість днів у році, кількість кімнат – кількість тижнів і так далі. Цей замок варто побачити, він дуже схожий на французькі зразки періоду Ренесанс.
Цікава екскурсія у закарпатський край подарувала нам багато яскравих та незабутніх вражень.
На весняних канікулах учням 8-А класу випала нагода відвідати Закарпаття – чудовий край, де змішались різні культури, народи й традиції. Він вразив нас своєю багатою історію, неймовірною природою, високими горами й гостинністю. Подорож Карпатами розпочалася із пішохідної екскурсії до розкішного водоспаду «Шипіт». Щоб помилуватися навколишніми карпатськими краєвидами, ми піднялися на гору Гимба, яка є окрасою Боржавського хребта. Наступного дня навідалися у найкрасивіші міста Закарпаття: Ужгород та Мукачево. Вони зачарували нас своєю європейською архітектурою. В Ужгороді відвідали старовинний замок, прогулялися набережною річки Уж. У Мукачево нас привабив замок Паланок, який є унікальною фортифікаційною середньовічною спорудою. Сам замок розташований на горі й має чималу площу, а серед його цікавинок – колодязь, із яким пов’язана містична легенда.Не оминули увагою й палац графів Шенборнів, який був створений за проектами кращих європейських архітекторів. Усе в цьому палаці має своє значення. Кількість вікон – це кількість днів у році, кількість кімнат – кількість тижнів і так далі. Цей замок варто побачити, він дуже схожий на французькі зразки періоду Ренесанс.Цікава екскурсія у закарпатський край подарувала нам багато яскравих та незабутніх вражень.

Останнє оновлення (Середа, 10 квітня 2019 07:51)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?