Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827560
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? КРАЩЕ МЕДІА ХХІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ШКІЛЬНИХ МЕДІА

КРАЩЕ МЕДІА ХХІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ШКІЛЬНИХ МЕДІА

Юнкори з усіх куточків України взяли участь у ХХІІ Міжнародному конкурсі шкільних медіа (м.Миколаїв). На розгляд журі було подано 2087 індивідуальних і колективних творчих робіт: газети, теле-, фото- і радіорепортажі та інші тематичні матеріали у 22 номінаціях.

Нашій газеті "Дзвоник" щойно виповнилося 24 роки, 11 років юнкори беруть участь в МКШМ. Двічі "Дзвоник" було визнано "Кращою друкованою газетою", двічі юнкори ставали "Кращими авторами шкільного друку", перемагали у номінаціях "Радіорепортаж" і "Висвітлення теми законності і правопорядку". А цьогоріч гімназійний гурток журналістики Творче об'єднання "ІДЕЯ" (керівник Світлана Остапова) удостоєно найвищої нагороди - Ґран-прі "Краще медіа ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа".       Юнкори отримали Кубок, Диплом і принтер та книги у подарунок. Дійсність перевершила найсміливіші сподівання!

Для кращих юнкорів України було організовано прес-конференції, екскурсії, творчі зустрічі й майстер-класи. Переїзд на лімузинах, червоний хідник з оркестром, фантастична церемонія нагородження і ток-шоу "Телевізійний прес-клуб з Глібом Головченком" і переможцями конкурсу в прямому ефірі - це яскравий емоційний і професійний досвід для тих, хто бачить своє майбутнє у журналістиці.

Учасниці фестивалю поділилися враженнями

КВІТНЕВИЙ МИКОЛАЇВ

Після кількох днів похмурої погоди Миколаїв зустрів нас сонцем і теплом. Щоб не гаяти часу, ми відвідали зоопарк, який вважають найкращим в Україні. Ми виявилися першими відвідувачами, тож мали час і можливість все докладно роздивитися, «поспілкуватися» з екзотичними мешканцями. Дуже сподобалися ведмеді, великі кішки, мавпи – виявляється, що деякі моменти спілкування між собою притаманні всім живим істотам і це вражає. Ландшафтний дизайн парку вишуканий, все квітне!!!

Під час фестивалю було багато прес-конференцій, творчих зустрічей і майстер-класів. «Сучасні тренди в медіа» від першого секретаря Національної спілки журналістів України Ліни Кущ дали відчути, як стрімко лине час і змінює все довкола. Журналіст і письменник Павло Кущ розповів, як народжувалися дитячі книги про війну. Було цікаво!

Ксенія Маслюк

ЯСКРАВІ ВРАЖЕННЯ

Запам'ятаються прогулянки красивим квітневим містом, де багато пам'яток, красивих споруд. Цікавою була презентація Патрульної поліції. Справила враження екскурсія до Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, де ми познайомилися з життям військовослужбовців, відвідали музей, навчальні аудиторії з макетами і симуляторами. Найбільше сподобався ангар для випробувань на живучість, де в окремих боксах імітують різні пошкодження суден, аварії і катастрофи – круті квести для військових! Дні фестивалю були дуже насиченими на враження!

Дар'я Хоменко 

ЛІМУЗИНИ, ЧЕРВОНИЙ ХІДНИК, НАГОРОДА І ПЕРШИЙ ЕФІР

Ми під'їхали до Палацу творчості учнів на лімузині, під звуки оркестру рушили червоним хідником під спалахами камер, відповіли на запитання журналістів, які нас зустрічали, - відчули себе справжніми зірками. Церемонія нагородження була надзвичайно святковою і піднесеною. Ми, затамувавши подих, спостерігали за конвертами з назвами команд-переможців, аплодували їм, захоплено дивилися концерт. Очікували і сподівалися! Сподівалися. Сподівалися… Останній конверт… … …

Творче об'єднання «ІДЕЯ»! Зраділи і ще не повірили, але вийшли на сцену. Дійсно: «Краще медіа ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа»! Неймовірно! Приємно! Класно! Мить тріумфу і фото на згадку!

Після церемонії нагородження разом з іншими переможцями поїхали до студії телеканалу «ТАК ТВ» Миколаївського коледжу преси і телебачення. Годину у прямому ефірі ток-шоу «Телевізійний прес-клуб з Глібом Головченком» обговорювали актуальну проблематику сучасної журналістики в Україні та висловлювали власні ідеї та пропозиції стосовно розвитку дитячих ЗМІ. Це був мій перший прямий ефір. Дуже хвилююче і приємно!

Катерина Музика

БУТИ ПЕРШИМИ!

Одинадцять років гімназійний гурток журналістики Творче об'єднання «ІДЕЯ» дружить з Міжнародним конкурсом шкільних медіа, інформаційно реагують на важливі події в Україні і світі, стежать за інноваціями у журналістиці, розвиваються, радіють новим талантам і перемогам. Змінилося кілька поколінь юнкорів, які обрали професію журналіста. Пройдено тривалий шлях, накопичено чималий досвід.

Щоразу під час юнкорівського зльоту виокремлюємо яскравий момент чи головний меседж від професійних журналістів, аби скласти і запам’ятати образ фестивалю. У нас був «Щасливий тринадцятий», «Від слова радість», «Олімпійські амбіції вітчизняної журналістики», «На вітрилах мрій»… Гаслом цьогорічного Міжнародного конкурсу шкільних медіа для нас стало побажання керівника служби Міністра інформаційної політики України Геннадія Семенченка, який під час прес-конференції наголосив, як важливо для журналістів БУТИ ПЕРШИМИ у пошуку і створенні новин, але це і величезна ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за своє слово, за його правдивість, виваженість, толерантність…

Наша команда це відчула повною мірою, коли ми піднялися на сцену як переможці ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. БУТИ ПЕРШИМИ – ТРІУМФ і ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Адже тепер доведеться докладати ще більше зусиль, аби щодня доводити собі, що гідні високого звання «Краще шкільне медіа». Знаходити цікаві теми, реагувати на запити, першими передавати новини аудиторії, шукати нові форми і методи роботи для навчання юнкорів.

Вихованці ТО «ІДЕЯ» Смілянської гімназії імені В.Т.Сенатора вдячні організаторам МКШМ за чудовий конкурс, увагу до шкільних засобів масової інформації, багаторічну співпрацю, підказки, підтримку і віру у важливість дитячих медіа.

Світлана Остапова, керівник ТО «ІДЕЯ» Смілянської гімназії імені В.Т.Сенатора 

Останнє оновлення (Середа, 24 квітня 2019 16:01)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?