Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1624
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1803937
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ВАГОМИЙ ВНЕСОК СМІЛЯНСЬКИХ КАРАТИСТІВ У ПЕРЕМОГУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

ВАГОМИЙ ВНЕСОК СМІЛЯНСЬКИХ КАРАТИСТІВ У ПЕРЕМОГУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

З 10 до 12 травня найсильніших каратистів різних країн зібрав довгоочікуваний ІІ чемпіонат світу з годзю-рю карате у розділі ірікумі та ХІ кубок світу з годзю-рю карате.

Змагання такого рівня вже не вперше провели в Україні, в Одесі, яку багато хто вважає спортивною столицею України. Спортивний комплекс міжнародного гуманітарного університету гостинно та урочисто зустрічав 725 спортсменів з 17 країн світу: Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Бельгії, Угорщини, Японії, Італії, Латвії, Литви, Словаччини, Білорусі, Португалії, Індії, Південної Африки, Румунії та України.

Серед учасників були найсильніші представники світу, які практикують годзю-рю карате, нинішні чемпіони та призери світу.

У змаганнях взяли участь спортсменів, які пройшли відбір на змаганнях національного рівня, віком ввід 6 до 18 років і старші. Турніри видалися дуже непростими, майстерність виконання технік стилю годзю-рю вирувала на 6 татамі.

У складі збірної Черкаської обласної федерації окінавського годзю-рю карате-до та рюкю кобудо Джундокан виступили сміляни, вихованці спортивного клубу “Монарх”, який діє при Будинку будинку дитячої та юнацької творчості. Тренує юних спортсменів тренер Сергій Пітенко.

За почесне звання Чемпіона світу учасники змагалися у категоріях ірікумі-дзю та ірікумі-го. Також виступили у таких категоріях ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командне, ката кобудо, шобу-куміте, ірікумі-дзю, ірікумі-го.

Смілу на змаганнях представили троє каратистів, серед яких гімназист 5-Б класу Костянтин Панасенко. Хлопець виборов І місце та став Володарем Кубку Світу з ката ренгокай. Це, до речі, вже четвертий Кубок Світу юного каратиста! Окрім того, Костянтин Панасенко став «срібним» призером Кубку Світу в ірікумі-дзю та «бронзовим» – з ката годзю-рю.

Сміляни зробили вагомий внесок у загальний здобуток команди Черкаської області, що у свою чергу сприяло найкращому результату на Кубку Світу та Чемпіонаті Світу.

За результатами ХІ Кубку Світу з годзю-рю карате бронзовими призерами стали спортсмени з Казахстану, срібло вибороли представники Азербайджану, а Україна – отримала золото!

За результатами Чемпіонату Світу з годзю-рю карате ІІІ місце посіла збірна команда Азербайджану, ІІ місце – отримали представники Казахстану, І місце впевнено вибороли українські спортсмени.

Останнє оновлення (Середа, 15 травня 2019 11:44)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?