Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827604
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ОСОБЛИВИЙ РІК - ОСОБЛИВІ ЗДОБУТКИ!

ОСОБЛИВИЙ РІК - ОСОБЛИВІ ЗДОБУТКИ!

Любі діти, шановні гості, батьки, вчителі! Вітаю всіх із закінченням 2018 - 2019 навчального року. Він був особливий для нашого закладу - гімназія відзначила 110-ту річницю з дня заснування. В урочистостях узяли участь вчителі та випускники різних років, гімназійні династії, освітяни, представники влади, громадськість. Здобутки нашого колективу вагомі. Нам є чим пишатися. Цей навчальний рік багатий на особливі відзнаки.

Гімназія отримала Золоту медаль Х Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти" за узагальнення досвіду роботи із соціалізації учнів.

Народний депутат С.Рудик вручив учителю української мови і літератури Н.В.Маслюк Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом, вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти.

П'ятикласницю С.Огурну серед сімох талановитих дітей Черкащини за перемоги у мовознавчих конкурсах удостоєно нагрудного знаку з нагоди ювілею Черкаської області.

П'ятеро учнів - призери обласних предметних олімпіад: А.Бокарьова та А.Бабкін - з української мови і літератури (вчителі Н.В.Маслюк, А.В.Щербакова), В.Щербаков і Т.Герасименко - з біології (вчитель Н.В.Зозуля), Т.Герасименко - з екології (вчитель Н.В.Зозуля),  А.Ладатко - з обслуговуючої праці (вчитель Л.О.Цвєтненко). А.Бокарьова - переможниця всеукраїнського етапу олімпіади з української мови.

Шестеро гімназистів - призери обласного етапу МАН: Р.Брюзгін - з валеології (вчителі Н.В.Зозуля, Т.П.Павленко), А.Пирський - з фізики (вчитель Л.Г.Ковальчук), Т.Герасименко - з медицини (вчитель Н.В.Зозуля), К.Данилович - з української літератури (вчитель В.В.Калюжна), А.Гусар - з педагогіки (вчитель Н.М.Власик), С.Зайвий - з історії (вчитель А.С.Ворона).

А.Бокарьова й А.Ільченко - переможці обласного етапу міжнародного мовознавчого конкурсу ім.П.Яцика. У міжнародних інтерактивних конкурсах та інтернет-олімпіадах маємо майже дві сотні призерів. Призеркою всеукраїнського конкурсу "Енергія і середовище" стала учениця Д.Глухенко (вчитель М.С.Волошина). Вчителі гімназії постійно беруть участь у тренінгах і конференціях професійного розвитку EdCamp. Вчителі О.В.Кільчевська та О.П.Черненко з учнями взяли участь у Міжнародній конференції "Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни".

Стипендії міського голо-ви отримали А.Коротич, А.Корнійчук, С.Сніжко, О.Хижняк.

Гімназисти кілька років поспіль працюють у міжнародних проектах "ePals Global Community" і "Pen Pal World" (координатори І.Т.Музика, Т.В.Шибанова), спілкуючись із ровесниками із 32 країн світу, вивчають іноземні мови. Здійснено культурно-освітню подорож Польщею.

Результат участі у всеукраїнському проекті "Відкривай Україну" (координатор - соціальний педагог Т.І.Вовченко) - відкриття ігрового майданчика біля міської дитячої поліклініки. Учні продовжують працювати над всеукраїнським проектом "ЕКОклас" за підтримки Посольства Фінляндії.

Вихованці творчого об'єднання "ІДЕЯ" (керівник С.В.Остапова) здобули 11 відзнак міжнародного рівня на фестивалях дитячих медіа, в тому числі два ґран-прі. Одного з юнкорів запрошено до участі у міжнародному соціальному проекті "Книга добра" за підтримки Міністерства закордонних справ України, посольств Естонії та Угорщини.

Гімназійні спортсмени, яких тренували вчителі фізкультури А.Ф.Тучинський та О.О.Коливай, стали переможцями міської спартакіади школярів.

За навчальний рік проведено 12 благодійних акцій, цільову допомогу здійснено на 25 тисяч гривень, у тому числі в зону ООС.

Парад гімназійних зірок вшанував учнів за видатні академічні досягнення, творчі та спортивні здобутки. Майже 200 гімназистів отримали посвідчення діамантової, золотої, срібної зірок і "Перлина гімназії".

Дякуємо народному депутату С.Рудику та його помічниці Л.Зайвій за сучасні швейні машинки для кабінету обслуговуючої праці, всім батькам - за активну співпрацю протягом навчального року, особливо родинам учнів: 1-А: Білякова,   Тростянська; 1-Б: Терешонок, Трошин, Мельниченко, Воркут, Діденко, Карпенко; 2-А: Мотузенко, Рахнянська; 2-Б: Коротич, Галєв; 3-А: Матірко, Марунич; 3-Б: Звєрєва, Темченко;  4-А: Войцехівський, Тарахтій, Михайленко; 4-Б: Усова, Давидова, Чорненький, Хільченко, Лагунов, Глухова; 5-А: Іванов, Хоменко; 5-Б: Панасенко, Семененко; 6-А: Баєв, Білякова; 6-Б: Маркевич, Міщенко, Цюпа; 7-А: Мельніченко, Залашкова; 7-Б: Ковпак, Панасенко, Вихрист, Мусієнко; 8-А: Гончар,  Міненко, Шудрова, Шатайло, Сіленко; 8-Б: Богуславський, Гавриленко, Сніжко, Павленко; 9-А: Бокарьова, Федорова, Таран; 9-Б: Рєпіна; 10-А: Юрченко, Засядьвовк; 10-Б: Фурман; 11-А: Скирчук, Нікітенко, Даценко; 11-Б: Бабьонишев.

Дякую колегам за творчу співпрацю. Бажаю випускникам успішного складання державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання та вступу в омріяні навчальні заклади. Решті зичу гарного літнього відпочинку і яскравих вражень. Миру нам усім! До зустрічі у новому навчальному році!

О.О.Дзевульська, Заслужений працівник

освіти України, директор гімназії

Останнє оновлення (П'ятниця, 24 травня 2019 15:17)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?