Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826944
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Євроклуб: наступний крок

Євроклуб: наступний крок

Парад країн Євроклуб

Перші шкільні європейські клуби були засновані у Португалії в 1990 році. Ідея їх створення належить Маргариті Белард, національному координатору програми «Європейський вимір в освіті».

В Україні євроклуби з’явилися в 1995 році. Вони поширюють свою діяльність на школярів та студентів. Основне завдання полягає в інформуванні молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, сприяння встановленню гарних стосунків з однолітками за кордоном, європейськими молодіжними неурядовими організаціями та підтримка курсу України на інтеграцію до європейської спільноти.

 

Парад країн Євроклуб 

Парад країн Євроклуб 

У нашій гімназії кілька років тому теж було створено євроклуб, проведено велику підготовчу роботу, теоретично опрацьовано завдання, активізувалися пошуки закордонних партнерів для реалізації спільних проектів. Два роки тому вдалося здійснити обмін молодіжними організаціями між нашою гімназією і Щецинським ліцеєм (Польща). Кілька разів ми приймали делегації зі Швеції, Франції, Росії, Німеччини. Але хотілося розширити коло діяльності, вийти на якісно новий рівень.

Днями ми відвідали Всеукраїнську науково-практичну конференцію у місті Комсомольськ Полтавської області, куди були запрошені команди з усіх куточків України. Кожна команда-учасник презентувала не лише свій навчальний заклад, а і його невід’ємну частину - шкільний європейський клуб. Гімназисти з особливою увагою поставилися до діяльності своїх ровесників і, повернувшись, відразу почали шукати нові ідеї та натхнення для реалізації своєї мети.

У наших планах:

- активізувати роботу євроклубу;

- скорегувати цілі та завдання його роботи;

- залучати учнів-активістів 8-11 класів до членства;

- започаткувати тематичну рубрику в гімназійній газеті «Дзвоник», транслювати радіопередачі, які розповідатимуть про клубні новини;

- організовувати різноманітні свята, присвячені Дню Європи, європейським країнам та їх національним звичаям та традиціям;

- проводити творчі конкурси і КВК «Що? Де? Коли?» у межах школи з євро інтеграційних тем.

Всім бажаючим, активним і небайдужим пропонуємо стати членом гімназійного євроклубу. Нехай першою сходинкою до цього стане участь у конкурсі найкращої назви євроклубу та його майбутньої емблеми. Бажаємо успіху.

Громило Юля, учениця 10-Б

Останнє оновлення (Вівторок, 26 жовтня 2010 11:36)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?