Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827585
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ГІМНАЗИСТИ ЛЕТЯТЬ НА МАРС

ГІМНАЗИСТИ ЛЕТЯТЬ НА МАРС

Де тільки не побували смілянські гімназисти під час літньої оздоровчої зміни у пришкільному таборі "Сенаторець"? Екскурсії Смілою та Україною, віртуальні подорожі світом. А щойно вихованці зареєструвалися на політ на Марс!

NASA запропонувало всім, хто бажає, відправити свої імена на Червону планету. Відповідну пропозицію було опубліковано на сайті управління. Оголошено, що імена будуть записані на спеціальні чіпи і доставлені на Марс апаратом "Марс-2020".

В управлінні зазначають, що таким чином на четверту планету від Сонця зможе ступити "нога людства". Для того, аби відправити на своє ім'я, потрібно до 30 вересня заповнити спеціальну онлайн-форму, розміщену на сайті NASA. Потім імена будуть нанесені на кремнієвий чіп з текстовими рядками висотою в 75 нанометрів (0,000075 міліметра). При такому розмірі можна записати понад мільйон імен на чіп не більше монети в 10 центів.

26 листопада апарат NASA InSight здійснить посадку на Марс. Місія апарату розрахована на два роки, цей час збиратимуться дані про внутрішню будову і склад планети. Це дозволить дослідникам отримати додаткові відомості про те, як були сформовані космічні тіла у Сонячній системі.

Вже на сайті NASA зареєстровано майже 7 мільйонів імен землян, у тому числі гімназисти і сама Смілянська гімназія. Приєднуйтесь! Летімо разом!

https://mars.nasa.gov/participate/send-your-name/mars2020/

Останнє оновлення (Вівторок, 11 червня 2019 15:27)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?