Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1650
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827508
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? СЕМИКЛАСНИКПИ ГРАЛИ В БОУЛІНГ

СЕМИКЛАСНИКПИ ГРАЛИ В БОУЛІНГ

Боулінг (від англ. bowling гра в кулі)  — гра на влучання важкою кулею у кеглі. Вид спорту, стандарт якого склався в США XIX століття та набув поширення у всьому світі. Боулінг визнаний Міжнародним олімпійським комітетом і вважається кандидатом до олімпійських видів спорту.

Сучасний боулінг проводиться у спеціально обладнаних критих залах. Суть гри полягає в тому, щоб так кинути важку кулю, щоб вона прокотилася по спеціальній гладкій доріжці, точно влучила у побудовані трикутником 10 кеглів і збила з них якомога більше.

Боулінг — одна з найдавніших ігор людства. Ще не був заснований Рим, а люди вже катали кулі, намагаючись збити кеглі. У 1930 році в єгипетських похованнях знайдено набір для гри, яку можна назвати прототипом сучасного боулінгу. Цим комплектом користувалися десь за 5200 років до народження Христа. На початку XII століття в боулінг стали грати в Британії. Гра набула такої популярності, що король Едуард III був змушений офіційно оголосити її поза законом.

Революція в боулінгу сталась у 1951 році, коли був винайдений спосіб автоматичної установки кеглів. Гра стала ще популярнішою, була визнана однією з найпопулярніших форм сімейного відпочинку.

Загін «VIP» з класним керівником Наталією Власик під час літньої табірної зміни провів змагання з боулінгу у розважальному комплексі «ГРАНД ПАРК». І хлопці, і дівчата вправно вибивають страйки!

Останнє оновлення (Середа, 12 червня 2019 12:28)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?